Farmfolks yeni para kazanama oyunu

Kingdoms dışı konularda sohbet. Temiz kullanın!
Post Reply
KingKong5

Post by KingKong5 »

Farmfolks 12.02.2019 da açılan yeni bir oyun, eğlenceli kazançlı şahane oyun. Oyunda çeşitli para kazanma imkanları var
biri olmazsa diğer seçeneklerden kazanabilirsiniz. Bu oyunu kaçırmayın şimdiden yerinizi alın, uzun bir süre piyasada kalacak
oyunlardan. Oyunu sevenler kendinizi geliştirerek çok iyi yerlere gelebilirsiniz.

Kazanmak için çeşitli ürünler var bunlardan birini alıp bahçemize ekiyoruz, kendisi ekiyor zaten şen sadece yerlerini
değiştirebilirsin ve ara sıra girip üretilen ürünleri toplarsınız. Toplanan ürünler otomatik olarak sınırsız deponuzda
kalır devamlı, yani depo ve yer sorunu yok oyunda , istediğin kadar ürün toplayabiliyorsunuz. Depomuzda toplanan ürünleri
markette satışa çıkararak satıyoruz. Ürünlerimi satamazsam ne olur? fazla bir şey olmuyor yani nerden bakarsanız zarar
etmiyoruz. Her ürünün üzerinde ana fiatı yazıyor örneğin sizin ürettiğiniz buğdayın satış değeri 10 altın ise satışlar yaklaşık
20 altından başlıyor başkaları 19 a satılığa koymuşsa sizde 18 e koyarak kolayca satabiliyorsunuz, her zaman %100 kazanmanıza
gerek yok ama kazançlar çok iyi.

Image

Diğer bir kazanç yoluda markete satışa çıkarılan ürünleri ucuza satın alıp, biraz sonra daha pahalıya satarak kazanabiliyorsunuz.
Örneğin buğday ununa bakalım maliyeti 110 altın, yanı bu ürünü 110 altına satsanız bile zarar etmezsiniz. Çoğu bu ürünleri
ürettikten sonra yaklaşık fiatının iki katına satılıyor ama her zaman değil.! Çünki sitede rakabet var, herkes malını satmak
istiyor, siz baktınız birisi 220 altına satışa çıkarmış sizde 210 a koyarak hemen satabilirsiniz. Ben bazen şöyle yapıyorum,
buğday unundan yine örnek verelim. Markette buğday ununun üstüne tıkladığınızda kaç tane satılık un varsa görürsünüz. Diyelim 4
tane un var şu anda satılık ve bunların fiatları 210, 190, 145, 130 burada 145 ve 130 altın olan olanları satın alıyorum ve
geriye sadece 210 ile 190 kalıyor, bu durumda sizde aldıklarınızı hemen tekrar satışa çıkarıyoruz diyelim 180 e koyduk. Şu anda
en ucuz olan ürün bizim, alacak kişi kesinlikle önce bizimkini alacaktır en ucuzu olduğu için. Bilmem anlatabiliyormuyum!:)
Kısaca 145 ve 130 aldığımız malları 190 a satışa çıkardık. Bu metod ile azda olsa ekstradan kazanabilirsiniz.

Image

NOT: Ben 880 rublerlik paket alarak başladım hatta ilk zamanlarda şüpheliydim ürettiğim malları satabilirmiyim diye,! ama
şimdi rahatım. Oyun ilerledikçe anlıyorsunuz. İlerde bina satın alıyorsun en bü bina baya çok şey üretiyor, 3 çeşit un, 3 çeşit
hayvan yemi ve diğer seçeneklerde level yükseldikçe geliyor. Bunları üretmek için devamlı ham madde gerekiyor. Bahçedeki ektiğim
örünler yetmiyor ve pazardan ürün almak zorunda kalıyorsunuz. Bu yüzden mallarınızı ucuz fiata satmayınız ilerde size lazım olacak
üretim için.

Ayrıca 100 altın = 1 rubler ve site rus sitesi chrom kullanarak siteyi türkçeye çevirebilirsiniz.

Referans komisyonları %10
En az ödeme: 10 rubler
Ödemeler: Payeer, Bitcoin, Free Kassa, Visa kart.

Image

Üye olmak için tıklayınız
https://farmfolks.org/ref/264

Refsiz Link
https://farmfolks.org

Soru ve sorunlarınızı konu altına yazabilirsiniz..

Bol Şanslar Bol Kazançlar..
KingKong5

Re: Farmfolks yeni para kazanama oyunu

Post by KingKong5 »

Bonus level eklendi

Image

Oyuna bugün yeni bir menü eklendi işaretli yer, aslında orada ödül yazması gerekli.:) Buraya tıkladığınızda level e ait
hediyeler sayfası gelir. Her bir level yükseldiğinizde size bir ödül verilir. Ödülü almak için üzerine tıklamanız gerekli.

Image

Ödül veren level sayfası burası, ilk 6 level yeşil, çünki şu anda henüz ben level 6 dayım 7 olduğunda tekrar bu sayfayan
hediyenizi alabilirsiniz.
Post Reply

Return to “Konu Dışı”