Adserious Ptc + Yatırım

Kingdoms dışı konularda sohbet. Temiz kullanın!
Post Reply
KingKong5

Adserious Ptc + Yatırım

Post by KingKong5 »

Adserious Ptc + Yatırım

Adserious 1 ay önce açılan yeni bir kazanç sitesi, şimdiye kadar ödemelerini yapıyor umarız bundan sonrada yapar.:)
Arkadaşlar bu site aslında çok iyi kazandırıyor biraz sabırlı olursanız göreceksiniz, kazanmak için bir sürü yolu
var, bu yolların hepsinide açıklayacağım, sizde rahatlıkla kazanabilmeniz için. Alttaki resimdeki gibi Earn Money
yazan yere tıkladığınızda kazanç metodları burada. Burada Wiew Advertiserment yazan yerden reklam izleyerek kazanıyoruz.
Tıklamalardan yaklaşık günlük gelir €0.07, birde SeriousGrid yazan yerden reklam izleyerek kazanıyoruz. Grid oyunu
fena değil 15 tıklama hakkın var her tıklamada en az 0.001 veriyor. Bazen $0.10 ve $0.20 dolar veriyor.

Kazanmalar sadece tıklamalarla bitmiyor, referans yarışmaları, puan yarışmaları, PTCWall danda kazanabilirsiniz.
Referans satın alabilirsiniz veya 30 günlük kirayabilirsiniz imkanınız varsa en iyisi direk refler.

Image

Sitenin diğer iyi bir kazancıda €1 luk yatırım paketlerinden geliyor. Altta gördüğünüz gibi €1 euro €2 euro getiriyor tam 100
gün sonra günlük €0.02 euro gelir. Ben daha yeni başladım şimdiden 3 paketim var gelir getiren, yaklaşık her 5 günde bir paket
alabiliyorum, zamanla tabi çoğaltacağız. Paket alırken çok önemli bir yeri hatırlatayım yoksa 1 euronuz boşa gider.! Paranız
kesinlikle account balance de dursun, çoğu zaman PB balanceyi kullanıyoruz, eğer parayı oraya aktarırsanız sadece reklam
verebilirsiniz paket alamazsınız.! Alttaki resimde işaretledim €0.868500 yazan yer account balance oluyor, paket alırken
bu hesabtan ödeme yapılıyor.

Image

Aldığım paketler altta 0.02 x 3 = €0.06 şu anda günlük gelir €0.06 + ptc + grid oyunu derken ufak ufak yükseliyoruz.
Arkadaşlar bunların hepside ücretsiz geldi ve geliyor.. Hiç yatırım yapmadım fırsat varken sizde kazanmaya başlayın.
Benim şu anda 3 paketim var ama bu aslında 6 paket değerinde %100 net kazancı da eklersek.

Image

Grid gelirleri altta gordugunuz gibi simdiye kadar €1.61 sadece grid oyunundan kazandim, bu sitedeki grid oyununda
bos yok, kesinlikle her tiklamaya birseyler veriyor..

Image

Sitenin ödemeleri alttaki gibi her gün yapilan ödemeler güncel yayinlaniyor. Ayrica siteni forumunda payment proof yazan
yere girip güncel ödemeleri takip edebilirsiniz.

Image

Günlük Kazanç: €0.07
Referans Kazancı: %10
Ödeme Seçenekleri: Paypal, Payza, Payeer, PM
Minimum Ödeme Limiti: $5

Üye olmak için tıklayınız
http://adserious.com/?ref=metin1

Image

Refsiz Link:
http://adserious.com

Hepinize Bol Kazançlar Dilerim..
Post Reply