Problem z nowo przejętymi wioskami

Na tym forum można umieszczać informacje o błędach w grze, raporty dotyczące awarii systemu i komunikaty błędów napotkane podczas prób zainstalowania lub uruchomienia gry.
Locked
PunkOiSka
Posts: 4
Joined: Sat Jan 21, 2017 6:40 pm

Problem z nowo przejętymi wioskami

Post by PunkOiSka »

Po resecie epoki mam dziwny problem z wszystkimi rodzajów surowców produkowanymi w wioskach.Problem dotyczy tylko 3 wiosek,które ostatnio przejąłem od innych graczy.W wioskach tych wszystkie surowce: drewno,kamień,żelazo,broń,jedzenie,piwo produkują się w dużo mniejszej ilości niż w moich wioskach,które posiadam od dawna.Ilość budynków produkcyjnych jest albo taka sama,albo nawet w niektórych przypadkach większa niż w wioskach,które posiadam od dawna,a mimo to produkcja jest dużo mniejsza.Przykładowo biorąc dla porównania 2 wioski nizinne.Jedną mam od dawna,drugą ostatnio przejąłem.W obydwu mam po 8 budynków sadów,mleczarni i hodowli świń.W wiosce,którą mam od dawna łączna produkcja jedzenia to ok 350000 a w wiosce,którą przejąłem 209000.Mimo,że ilość budynków jest taka sama.Spichlerz umieszczony jest w obu wioskach w podobnym miejscu.Podobnie jest z resztą surowców.Biorąc dla porównania tartak PRZYLEGAJĄCY DO MAGAZYNU w wiosce "starej" i nowo przejętej (obie typ nizinny). W jednej tartak daje 1600 drewna a w nowo przejętej 1100.
Najłatwiej jest to sprawdzić na produkcji piwa.Obie wioski typ nizinny. Sprawdzam browar PRZYLEGAJĄCY DO OBERŻY.W wiosce którą mam od dawna jeden browar daje ok 3200 piwa dziennie,a w tych które niedawno przejąłem ok 1800 dziennie.Tak to wygląda jakby moje badania nie objęły nowo przejętych wiosek.Utrudnia to grę,bo nie mogę ustawić maksymalnego wskaźnika jedzenia i piwa x4 jeśli chcę mieć 200 ludzi w nowo przejętych wioskach.Muszę ustawić x2 przez co mam mniejszą popularność,a co za tym idzie mniej złota i mniejszy mnożnik honoru.
Czy ktoś z was wie,w czym może tkwić problem? Może też wam się coś takiego ostatnio pojawiło? Porównajcie sobie produkcję w nowo przejętych i "starych" wioskach czy nie macie takich kolosalnych różnic jak ja.Z góry dzięki za jakieś podpowiedzi.Pozdrawiam
1st_
Posts: 4
Joined: Fri Mar 17, 2017 4:26 am

Re: Problem z nowo przejętymi wioskami

Post by 1st_ »

Twój problem to brak odpowiednich budynków gildyjnych w gminach
Locked

Return to “Pomoc techniczna”