Problem z DirectX

Na tym forum można umieszczać informacje o błędach w grze, raporty dotyczące awarii systemu i komunikaty błędów napotkane podczas prób zainstalowania lub uruchomienia gry.
Locked
terafluzatoki
Posts: 1
Joined: Sat Dec 06, 2014 3:30 pm

Problem z DirectX

Post by terafluzatoki »

Witam. Dzis przeinstalowalem windowsa. Zainstalowalem gre i zaraz po uruchomieniu wyswietla komunikat "Wystąpił problem z DirectX. Skontaktuj sie z Pomocą techniczną". System to windows 7 wiec directx 11. Ktos miał cos takiego?
siengrzeg
Posts: 2
Joined: Wed Dec 06, 2017 6:02 pm

Re: Problem z DirectX

Post by siengrzeg »

Mam identyczny problem. Jak rozwiązałeś ten problem? Będę wdzięczny za szybką i fachową pomoc!
marek625
Posts: 1
Joined: Tue Feb 06, 2018 3:19 am

Re: Problem z DirectX

Post by marek625 »

siengrzeg wrote:Mam identyczny problem. Jak rozwiązałeś ten problem? Będę wdzięczny za szybką i fachową pomoc!
Panowie jest poważny problem z aplikacjamii po wyjściu z gry jest ukazywany Error i który mówi o aplikacji klienckiej aby ją ponownie sciągnąć .Mam tych aplikacji wszystkich ściągniętych ponad 12 i za każdym razem po wejściu do gry jest to samo . Czy Te Osoby z Technicznego tego nie widzą że mają poważne techniczne problemy bo w Alsenie się już z tego nabijają że coś fiksuje ta gra .Jak coś proszę o reakcje ii pomoc w temacie .
Locked

Return to “Pomoc techniczna”