Strasznie wolno przybywa złota

Jeśli w grę Stronghold Kingdoms grasz od niedawna lub masz jakieś pytanie dotyczące rozgrywki, zajrzyj tutaj, aby uzyskać przydatne porady.
Locked
Nestor-B
Posts: 2
Joined: Sat Jan 03, 2015 12:54 pm

Strasznie wolno przybywa złota

Post by Nestor-B »

Witam,
Zacząłem grać 3 dni temu i mam problem. Pomimo tego, że mam ustawione podatki (pokazuje +125) to w lewym górnym rogu złota przybywa w zastraszająco wolnym tempie. Co mam zrobić, żeby było go więcej?
mikalll
Posts: 17
Joined: Fri Nov 01, 2013 3:14 pm

Re: Strasznie wolno przybywa złota

Post by mikalll »

Czemu się dziwisz? +125, to na chłopski rozum 125 golda z wioski na dzień....... Postaw 15 wiosek a przy dobrym ustawieniu chałup masz wtedy 22800 z jednej wioski. Pomnóż sobie przez 15 i wychodzi ładna sumka. Jednak aby taka sume wyciągnąć z wioski, to musisz mieć 208 ludzi w wiosce.
Nestor-B
Posts: 2
Joined: Sat Jan 03, 2015 12:54 pm

Re: Strasznie wolno przybywa złota

Post by Nestor-B »

Dziwię się, bo po 20 godzinach przybyło mi kilka sztuk złota.
mikalll
Posts: 17
Joined: Fri Nov 01, 2013 3:14 pm

Re: Strasznie wolno przybywa złota

Post by mikalll »

Ustawiłeś podatki na maksymalną ilość i chłopi odeszli z wioski. Tak jak pisałem wcześniej podatki, które zarabiasz z wioski są brane z ludzi w wiosce. Nie ma ludzi, to kto Ci zapłaci podatek? Z tego co pamiętam jak nie masz ludzi w wiosce, to automatycznie podatek zmienia sie na 0. Proszę o poprawe jeśli źle pamiętam!
Amik44
Posts: 4
Joined: Thu Jan 28, 2016 1:31 pm

Re: Strasznie wolno przybywa złota

Post by Amik44 »

Może wójt gminy dał za dużą dziesięcinę. Podatek +125 minus dziesięcina, może wyjść tylko 10 przychodu.
Locked

Return to “Pomoc dotycząca gry”