bitwy poza zamkiem

Jeżeli chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat gry Stronghold Kingdoms, możesz to zrobić tutaj.
Locked
wielkimistrzmagnus
Posts: 19
Joined: Fri Mar 07, 2014 7:54 pm

bitwy poza zamkiem

Post by wielkimistrzmagnus »

pewnie mnie shejtują ale wg. mnie fajną opcją byłaby możliwość kontrataku na wojska które atakują ( ale tylko z zamku atakowanego i np. z ograniczeniem do jednego kontrataku na atak.) w sensie że tak jakbym wysyłał na wilki atak ale zamiast nich pojawia się armia która ma mnie zaatakować.
User avatar
Wilk1999PL
Posts: 15
Joined: Thu Jul 03, 2014 4:47 pm

Re: bitwy poza zamkiem

Post by Wilk1999PL »

Chodzi Ci pewnie o przechwytywanie? Ktoś z Zamku A wysyła atak na Zamek B drugiego gracza ale ten wysyła ze swojego Zamku C siły do przechwycenia tych atakujących? Jeśli tak jestem stanowczo za. :)
Z przyjemnością chciałbym ci oświadczyć, że... już po tobie!
wielkimistrzmagnus
Posts: 19
Joined: Fri Mar 07, 2014 7:54 pm

Re: bitwy poza zamkiem

Post by wielkimistrzmagnus »

właśnie o to mi chodzi bo z tego co zauważyłem to mnóstwo graczy zdaje się na seniorów , a jeśli takich nie mają to muszą we wszystkich trzymać wojsko i mają ograniczony handel , z kolei jeśli byłaby taka opcja to każdy mógłby stawiać na system np. 1 wioska handlowa 2 wojskowe , lub 2 handlowe 1 wojskowa itd. w zależności od tego ile ma kto wiosek.

tak dla uściślenia to powinno być 1 kontratak na jedną armię atakującą ale też nie tak że każdy kto chce mi pomóc tylko np. ja albo ktoś z mojej frakcji może coś takiego zrobić.
Locked

Return to “Opinie”