Aynı IP den dolayı haksız yere ban yedik lutfen yardım!!!

Bu forum hatalar, çökme sorunları ve oyunu yüklerken veya çalıştırırken karşılaşılan hata mesajları içindir.
Post Reply
Lordiusae

Aynı IP den dolayı haksız yere ban yedik lutfen yardım!!!

Post by Lordiusae »

iyi gunler.. biz 3 kardeşiz ve babamızda oynamaya karar verince aynı evden 4 kişi bu oyunu oynamaya başladık.. oyunda ayarlara baktığımda aynı ipden bağlanan hesaplar için bir alan gormedigimden sıkıntı olacagini dusunmedim ama 3 gun sonra hepimiz ban yedik.. ve kesinlikle aramızda kimsenin mal aktarımı yaptıgıda olmadı .. onca emek ve saat boşa gitti lutfen bu konuda yardımcı olun.. Sonuçta her evde bir bilgisayar yok bir modem var 4 kişi oynamak istersek oynayamicak mıyız ?? banlanan hesaplar : Lordiuse - houndusaff - xGladiatusx - TR Phoenix
Lordiusae

Re: Aynı IP den dolayı haksız yere ban yedik lutfen yardım!!

Post by Lordiusae »

konu çözüme ulaşmıştır buraya da yazmak istedim çünkü aynı şey başkasınında başına gelebilir.. ben çok aramama ragmen konu ile alakalı yararlı bilgiler bulamamıştım.. bununla ilgili konuyu anlatan bir yazıyı yetkililere yolladım sitesi : https://support.strongholdkingdoms.com sitesinden talep oluşturup yetkililere yollayın anında donüş yapmıyolar ama 2.5 günü geçmedi diyebilirim.. olayı hemen çözdüler ve sadece aynı ip oldugumuz için şu sitedeki kurallara kesin uymamaız gerektiğini yazmış tekrar banlanmamak için onlarda şöyledir : http://www.strongholdkingdoms.com/GameRules.tr.html

5. Internet Bağlantısı paylaşan oyuncular

Aynı bağlantıyı paylaşan oyuncular aralarında ticaret yapamaz veya birbirlerine destek ordusu gönderemez. Veya birbirlerinin köylerini zapt edemez. Aynı bağlantıda yer almanız halinde oyun otomatik olarak gerekli sınırları koyacaktır.

O bağlantı üzerindeki tüm oyuncuların aynı herkese açık IP adresini kullandığı paylaşılan bir bağlantı kullanıyorsanız bazı işlemleri gerçekleştiremezsiniz. Oyuncuların aynı ağ üzerinde olması halinde IP paylaşımı meydana gelir (aynı ev/ofis gibi).

Bu işlemler:

Aynı bağlantıdaki oyunculara oy vermek.
Aynı bağlantıdaki bir oyuncuyu vasal yapmak veya o oyuncunun süzereni olmak.
Aynı bağlantıdaki oyunculara destek yollamak
Aynı bağlantıdaki oyunculara keşiş göndermek (Koruma, Aklama ve Aforoz).
Aynı bağlantıdaki oyuncularla ticaret yapmak.
Aynı bağlantıdaki oyuncularla birlikte ortak bir hedefe (oyuncu hedeflere) saldırmak.
Dinamik IP kullanan aynı ISP'de bulunan kişilerin aynı IP'yi alması mümkündür.

Premium Token'i olan oyuncular bu kısıtlamaya maruz kalmaz
Post Reply

Return to “Teknik Yardım”