Gracze niszczący grę

Jeżeli chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat gry Stronghold Kingdoms, możesz to zrobić tutaj.
Post Reply
Graski
Posts: 2
Joined: Mon Feb 17, 2014 5:07 pm

Gracze niszczący grę

Post by Graski »

Chciałbym się dowiedzieć jak firma zapatruje się na graczy, którzy dla frajdy z jakiegoś sobie tylko znanego powodu, niszczą grę i frajdę z gry innym graczom. Chodzi o przypadki ludzi, którzy biegają po mapie i palą, niszczą przejmują dla zabawy wioski innych graczy. Wiem, że jest to dozwolone w regulaminie, wiem, że ci ludzie płacą straszne pieniądze za karty, żeby móc coś takiego w ogóle robić, ale mimo wszystko firma traci graczy, którzy też wydają kasę na grę. Czy po straceniu np. 10 graczy, którzy w miesiącu wydali na grę np. 100 złotych jest adekwatne do gracza który w pojedynkę wydał w miesiącu na grę np. 95 lub 100 złotych a przez niego zrezygnowało te 10 osób i serwer powoli staje się pusty. Jak firma podchodzi do czegoś takiego??

Lord Bolvar
Posts: 2
Joined: Sun Mar 26, 2017 9:42 pm

Re: Gracze niszczący grę

Post by Lord Bolvar »

Nijak podchodzi, od początku tej gry tzw "bogate niemieckie dzieci" rzucają kartami na prawo i lewo, szczególnie na samym początku jak servery dopiero wchodzą. Karty dają im mega przewagę, palą i plądrują co chcą ale przecież regulamin pozwala więc nic z tym nie będzie nikt robił.

Graski
Posts: 2
Joined: Mon Feb 17, 2014 5:07 pm

Re: Gracze niszczący grę

Post by Graski »

No tak, kasa i nic więcej. A najgorsze jest to jak taka menda której walą pieniądze na dekiel ma cztery albo pięć kont, co już jest zabronione, a mimo to zasrane firefly nic z tym nie robi, bo kasa kasa kasa.

Post Reply

Return to “Opinie”