Android?

Jeżeli chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat gry Stronghold Kingdoms, możesz to zrobić tutaj.
Locked
kominiarz159
Posts: 2
Joined: Wed Dec 01, 2010 2:18 pm

Android?

Post by kominiarz159 »

Czy nie przeszkadza wam że nie ma wersji na android.? Będąc w pracy w szkole tablet jest idelnym rozwiązaniem by być na bierząco. Proszę o opinie i przepraszam, ponieważ nie śledziłem czy był już podobny temat.?
filexpvp
Posts: 2
Joined: Sat Jan 01, 2011 4:44 pm

Re: Android?

Post by filexpvp »

Świetny pomysł na galaxy s4 dobrze by się grało
wielkimistrzmagnus
Posts: 19
Joined: Fri Mar 07, 2014 7:54 pm

Re: Android?

Post by wielkimistrzmagnus »

jestem w pełni za.
całe godziny jestem poza domem a telefon mam ze sobą to byłoby duże ułatwienie
Woolf From Moon
Posts: 1
Joined: Sat May 24, 2014 10:14 pm

Re: Android?

Post by Woolf From Moon »

przydała by się jakaś apka na androida, nie zawsze można wszystkiego dopilnowac a z telefonem nie rozstaje sie wogóle :)
User avatar
kaminar
Posts: 58
Joined: Thu Apr 03, 2014 10:40 am

Re: Android?

Post by kaminar »

myślę że to przegięte by było troche, połowa ludzi online 20h/dobe
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.

Image
wielkimistrzmagnus
Posts: 19
Joined: Fri Mar 07, 2014 7:54 pm

Re: Android?

Post by wielkimistrzmagnus »

może faktycznie że taki cały SK na andka to przesada bo by zaraz dzieciarnia zapchała serwery ale mogliby zrobić taką apkę która łączy się z netem i przesyła ci raporty na telefon oraz czy jesteś atakowany / skanowany. może nie zawsze byłbyś w stanie dojść do komputera ale przynajmniej nie miałbyś zawału jak wracasz a z 10 wiosek została jedna
ToshioSM
Posts: 1
Joined: Fri Oct 07, 2011 10:01 pm

Re: Android?

Post by ToshioSM »

Beznadziejny pomysł. Mam nadzieję, że nigdy nie powstanie appka na androida bo już obecnie jest masa durnych nołlajfów gimbusów.

Jak taka appka się pojawi, to pewnie spora część dorosłych graczy oleje tę grę i będą musieli zwinąć manatki bo skończy się dopływ $$$$.

Czemu oleją? No wybaczcie, ale my dorośli mamy pracę, swoje życie, a gra ma być zabawą, a nie grą na śmierć i życie przez 24/7.
wielkimistrzmagnus
Posts: 19
Joined: Fri Mar 07, 2014 7:54 pm

Re: Android?

Post by wielkimistrzmagnus »

z tymi gimbusami to masz rację ale gimbaza to tylko gimbaza nawet jak jest ich setka czy dwie to tylko co pięćdziesiąty zna się na taktyce...
więc dojrzali i zdolni gracze nawet przy wchodzeniu raz na dobę nie są mocno zagrożeni z ich strony.
trochę wkurza mnie że jak wchodzę około 18 każdego dnia to mam z 50 wiadomości , kolejne tyle raportów etc. więc wg. mnie apka mogłaby być dobra ale musi tylko być informatorem , nie powinna móc ingerować w grę.(oczywiście to są moje subiektywne odczucia)
Dahaka79
Posts: 1
Joined: Fri Jan 09, 2015 1:31 pm

Re: Android?

Post by Dahaka79 »

Nie ma i prawdopodobnie nie będzie apki na ANdroida z tego co widzę.
Na wstępie dodam, że jestem ten pracujący nie mający czasu 24/7 na grę.
Ale rozwiązałem ten problem jak z Androida sprawdzić grę czasami w pracy i coś w niej podziałać.

Zainstalujcie sobie na Komputerze w domu TEAM VIEWER i po prostu zostawcie włączony komputer nawet z wyłączonym monitorem - aby pracował.
NA androida również jest aplikacja TeamViewer za pomocą której zdalnie można wejść na pulpit komputera pozostawionego włączonego w domu i zajrzeć do gry.

Działa znakomicie.

Jedyny minus to włączony czerpiący prąd komputer domowy :)
Locked

Return to “Opinie”