Świat 3

Jeżeli chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat gry Stronghold Kingdoms, możesz to zrobić tutaj.
Locked
User avatar
Robses
Posts: 3
Joined: Sun Jul 21, 2013 2:04 pm

Świat 3

Post by Robses »

Witam!

Mam pytanie, czy nie wiadomo kiedy wypuszczą następny świat? :)

Fajne by było, jakby w okolicach czerwca i sierpnia wypuścili nowy, może da się jakoś im to zasugerować? Wiadomo, że Polaków gra niemało, więc może by się zgodzili?

Czekam na Wasze zdanie na ten temat.
Pozdrawiam,
Robses
My są Pałkarze
User avatar
kaminar
Posts: 58
Joined: Thu Apr 03, 2014 10:40 am

Re: Świat 3

Post by kaminar »

nie mogą tak często otwierać nowych światów bo by nie było komu na nich grać
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.

Image
User avatar
Robses
Posts: 3
Joined: Sun Jul 21, 2013 2:04 pm

Re: Świat 3

Post by Robses »

Tak, ale na tym 2gim świecie już nie opłaca się zaczynać nowym graczą, bo już wszystko jest podporządkowane przez tych pierwszych. Wątpię, by nikomu nie chciało się grać na kilku, zawsze się ktoś znajdzie.
My są Pałkarze
YanMakar1230
Posts: 16
Joined: Wed May 28, 2014 1:45 pm

Re: Świat 3

Post by YanMakar1230 »

Hi, I'm from Belarus. I want to create a world on the Limits of Rech Paspolitoy. What would have been the country: Poland, Belarus, Lithuania, Ukraine, Russia.



Cześć, jestem z Białorusi. Chcę stworzyć świat na Limits of Speech Paspolitoy. Jaki byłby kraj: Polska, Belarus, Litwa, Ukraina, Rosja.



Привет,я из Беларуси. Я хочу чтобы создали мир по границам Речи Пасполитой. Что бы были страны: Польша,Беларусь,Литва,Украина,часть россии.
User avatar
Robses
Posts: 3
Joined: Sun Jul 21, 2013 2:04 pm

Re: Świat 3

Post by Robses »

Masz na myśli świat ograniczony dawną Rzeczpospolitą Polską? Dobry pomysł, na pewno by zaciekawił wielu graczy, mogliby się coś o historii Wschodniej Europy nauczyć :)
My są Pałkarze
YanMakar1230
Posts: 16
Joined: Wed May 28, 2014 1:45 pm

Re: Świat 3

Post by YanMakar1230 »

Chciałbym zobaczyć granice Rzeczpospolitej i część Rosji. Myślę, że byłoby to bardzo interesujące walczyć tutaj.


I would like to see the limits of Rzeczpospolita and part of Russia. I think it would be very interesting to fight here.

я бы хотел видеть границы речи пасполитой и часть росии. Тут было бы интересно воевать.
Locked

Return to “Opinie”