Za Admine

If you’re new to Stronghold Kingdoms or have a question about the game, check here for useful advice.
Post Reply
King Jakov IV
Posts: 4
Joined: Sat Feb 20, 2016 2:23 pm
Contact:

Za Admine

Post by King Jakov IV »

Molim Vas , izvinite sto pisem na jeziku odakle sam ja , ali zeleo bih da dobijem konkretan odgovor na moja pitanja.
Jedino ovako mogu da se gramaticki i pravilno izrazim.
Zelim pre svega da pitam , da li je moguce da dobijem odgovor na mom jeziku na sva moja pitanja i da li postoji suport za Srpski jezik.
Hvala unapred.
User avatar
Macon3
Posts: 301
Joined: Tue Jul 23, 2013 9:57 pm

Re: Za Admine

Post by Macon3 »

english plz
User avatar
MiladySkye
Posts: 595
Joined: Tue Jul 01, 2014 8:38 pm

Re: Za Admine

Post by MiladySkye »

King Jakov IV wrote:Molim Vas , izvinite sto pisem na jeziku odakle sam ja , ali zeleo bih da dobijem konkretan odgovor na moja pitanja.
Jedino ovako mogu da se gramaticki i pravilno izrazim.
Zelim pre svega da pitam , da li je moguce da dobijem odgovor na mom jeziku na sva moja pitanja i da li postoji suport za Srpski jezik.
Hvala unapred.
He says:

Please, I'm sorry to write in a language where I'm from, but I'd like to get a concrete answer to my questions.
Only in this way I can be grammatically correct and speak.
I want first of all to ask, is it possible to get an answer in my tongue to all my questions and if there is support for the Serbian language.
Thanks in advance.
When injustice is law, resistance becomes duty . . .
User avatar
MiladySkye
Posts: 595
Joined: Tue Jul 01, 2014 8:38 pm

Re: Za Admine

Post by MiladySkye »

@KingJakov, if you write to me in game on W9, I know someone who speaks both Serbian and English quite well and they might be able to help you.

@KIngJakov, ako ste napisali meni u igri na W9, znam nekoga ko govori i srpski i engleski dosta dobro i oni bi mogli da vam pomognu.
When injustice is law, resistance becomes duty . . .
King Jakov IV
Posts: 4
Joined: Sat Feb 20, 2016 2:23 pm
Contact:

Re: Za Admine

Post by King Jakov IV »

MiladySkye wrote:@KingJakov, if you write to me in game on W9, I know someone who speaks both Serbian and English quite well and they might be able to help you.

@KIngJakov, ako ste napisali meni u igri na W9, znam nekoga ko govori i srpski i engleski dosta dobro i oni bi mogli da vam pomognu.
Milady

Imam problem da mi neko odgovori na nekoliko pitanja.
Uvek napisem tiket i oni se prave blesavi , i odgovaraju mi kao da sam ja robot.
Naravno da nisam.
Ja sam covek koji ima 40 godina i koji zeli svoj racun nazad, zato sto je bez prava blokiran.
Pisao sam svuda , i niko da mi da adekvatan odgovor.
Samo molim da mi neko da dokaz zasto sam blokiran , a upravo vidim da su neki igraci koji varaju ponovo u igri.


My ticket 144556 in english , maybe good translate.
http://prntscr.com/hzw1t2
ibrahimovic10
Posts: 7
Joined: Thu Sep 04, 2014 12:28 pm

Re: Za Admine

Post by ibrahimovic10 »

:o
Bad translate .

:cry:
Lose si preveo .
User avatar
MiladySkye
Posts: 595
Joined: Tue Jul 01, 2014 8:38 pm

Re: Za Admine

Post by MiladySkye »

@KingJakov;

Uprava neće odgovoriti na vaša pitanja i neće vam reći zašto ste blokirani. Ne moraju imati razlog i neće vam vratiti vaš račun. Vidio sam nepravednost u igri. Odlučili su kazniti obične igrače tako što ih zabranjuju. Igrači koji financiraju igru ulažući mnogo novca često su dopušteni da varaju.

Žao mi je, ali svijet nije fer mjesto. , , SHK nije različit.
When injustice is law, resistance becomes duty . . .
Post Reply

Return to “Game Help”