Page 1 of 3

Polacy w Europie

Posted: Thu Jan 30, 2014 3:41 pm
by Serbinos
Wojna rozpocznie się za dwa tygodnie, 13 lutego 2014!
Image
Sam zacząłem grać na świecie Polska 2, ale teraz gdy wchodzi serwer Europa przenoszę się. Temat ten powstał by zjednoczyć tych którzy również mają zamiar znaczyć coś w Europie. Nie wiadomo czy Polska będzie dalej podzielona na gminy, hrabstwa oraz województwa. Możliwe że zostaną tylko hrabstwa lub województwa, a nawet ze będzie tylko podział na PL Wshodnią i PL Zachodnią.
Razem możemy wszystko ! Zamiast walczyć między sobą zjednoczmy się i pokażmy, że możemy być potęgą !

Jeśli będziesz rozpoczynał grę na nowym serwerze i chcesz się przyłączyć napisz post lub PW lub odezwij się w grze do mnie bądź do piciapl.
Szukam graczy chętnych do współpracy. Chce zebrać ludzi którzy razem ze mną zasiedlą tą samą okolice (lewy dolny róg na mapie) by szybko rosnąć w siłę. Wiąże się to z pomocą militarną, gospodarczą oraz stworzeniem silnej frakcji. Godzinę przed otwarciem serwera każdemu wyślę link do czatu na którym będziemy razem czekać na rozpoczęcie gry.Kto nie czytał o newsie zapraszam na strone główną http://pl.strongholdkingdoms.com oraz konkurs organizowany na Facebooku http://www.facebook.com/strongholdkingdoms

Re: Polacy w Europie

Posted: Thu Jan 30, 2014 3:49 pm
by Niufek
Niufek województwo Mazowieckie

Re: Polacy w Europie

Posted: Thu Jan 30, 2014 3:59 pm
by WujekArtr
Sagis województwo dolnośląskie

Re: Polacy w Europie

Posted: Thu Jan 30, 2014 5:00 pm
by IAmBoskiM
IAmBoskiM w województwie małopolskim, a dokładniej w Tarnowie.
@Edit Myślę, że raczej będą gminy. Gra straciłaby troszkę sens bez nich. Jakby twórcom nie pasowało tyle gmin to mogliby zrobić kilka dużych gmin.

Re: Polacy w Europie

Posted: Thu Jan 30, 2014 5:58 pm
by zabowy
zabowy - woj. opolskie

Re: Polacy w Europie

Posted: Thu Jan 30, 2014 7:34 pm
by Arturko
No to się spotkamy w Europie :)
Co do województwa to jeszcze nie wiem - zobaczę jak będzie wygladac mapa :)

Re: Polacy w Europie

Posted: Fri Jan 31, 2014 6:43 pm
by Drag85
Drag85 :arrow: Mazowieckie

Re: Polacy w Europie

Posted: Fri Jan 31, 2014 7:35 pm
by Arturko
Ta lista jest bez sensu. Cały kraj od razu nie będzie otwarty. Jak znam życie to po jednym hrabstwie z 3-4 prowincji w każdym kraju to będzie maksimum.
Wszystko będzie zależeć od ilości graczy jaka się zarejestruje. Im będzie ich więcej tym więcej terenów będzie od razu otwartych.

Re: Polacy w Europie

Posted: Sat Feb 01, 2014 1:51 pm
by Juandzia
Juandzia

województwo łódzkie

p.s Arturko nikt nie każe Ci sie wpisywać i proszę bez głupich komentarzy. Oczywistym jest ze to ma sens jak najbardziej. Trzeba zjednoczyć Polaków i grać razem przeciwko wrogom, którzy na pewno będą mocni. Nawet na polskim świecie 2 Niemcy założyli frakcje "Veterans of Poland". Ktoś kto trochę sie orientuje dobrze wie to o czym napisaleś Arturku i oczywiscie jesli nie bedzie dostepne dane województwo to rozpocznie na mozliwie najblizej dostepnym od tego które wybrał więc proszę Cie.....

Coś wiadomo jak będzie to wyglądało? Jakieś przyspieszenia wojska czy coś?. Bo skoro teraz kapitan przez całą Polskę idzie z 2 tygodnie to aż strach pomyśleć jak długo będziesz szedł przez całą Europę : )

Proszę o troszkę kultury :) - Lord Jovial

Re: Polacy w Europie

Posted: Sat Feb 01, 2014 2:59 pm
by Arturko
Jest bez sensu. Powinna być tylko lista graczy kto chce zagrać, a nie w jakim województwie, bo nie wiemy jakie będą otwarte.
Ponadto jak ktoś podejmuje się organizacji ekipy na taki serwer to powinien zadbać o jakąś platforme kontaktu dla potencjalnych graczy, gdzie będzie można ustalić szczegóły. Jak chcesz coś takiego organizować , a nie masz mozliwosci technicznych to napisz - pomogę. Mam serwer, można coś uruchomić na czas rekrutacji, bo potem to już wiadomo że będą w użyciu komunikatory.