Polacy w Europie

Świata 2 was Closed following the Final Age completion.
Arturko
Posts: 12
Joined: Wed Jul 10, 2013 7:42 am

Re: Polacy w Europie

Post by Arturko »

IAmBoskiM wrote: @Arturko Nie wiesz jakie województwa będą otwarte? Raczej będą wszystkie, bo jakby to wyglądało jakby 1 województwo obejmowało cały kraj? Te, a może gminy niech usuną, bo na co komu je? A kto chce grać? Raczej wiele osób. Po co mają się ludzie zapisywać na serwer skoro będą wiedzieli to przy otwarciu serwera, a jak są zapisy do województw to ludzie mogą już coś ustalić ze sobą jak np. założyć frakcję i podbijać już określone tereny. Niektórzy to mogą się znać z innego serwera i dowiedzą się gdzie gra ich kolega i może też tam zagra.

To po co piszesz posta? Zaśmiecasz tylko ten temat i nabijasz sobie posta...
@Jurandzia Raczej nie ma takich ludzi co będą wysyłać kapitana z Hiszpanii do np. Norwegii. Wtedy obrońca na 99% się o tym dowie, bo to będzie trwało dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo. Na pewno obrońca się zabezpieczy. A poza tym ten zamek może zostać wcześniej zdobyty przez kogoś innego. A przy okazji ta osoba będzie czekała wieki na miejsce w koszarach.
Po pierwsze - Nawet jak będzie 16 województw z podziałem na hrabstwa i gminy to na raz nie zostaną otwarte wszystkie, a tylko ich niewielka czesć. Tak jest zawsze na każdym świecie. Kolejne tereny są otwierane sukcesywnie w miarę jak przybywa graczy w grze.
Po drugie, jako moderator i tak mam tu niewiele postów i staram sie nie zaśmiecac watków, lecz też mam prawo do wyrażenia własnego zdania.
Po trzecie - na prędkość armii ma wiele czynników wpływ: poziom badań na logistykę, na prędkość kapitanów, jak też i karty. Pamiętajmy też że w lutym teoretycznie ma sie pojawić kolejna aktualizacja, a w niej mogą pojawić sie nowe karty - to nie jest wykluczone, gdyż w ostatnich aktualizacjach ciągle pojawiają się nowe karty do gry. Gra się rozwija, pojawiają sie nowe opcje i nowe mozliwości. Swego czasu na Świecie 1 PL widziałem już kapitanów co wędrowali nawet 5 dni z jednego końca Polski na drugi. Czy to sie opłaca, nie wiem, bo nigdy na tak długo nie blokowałem sobie armii. Ale gracz miał niską rangę i zapewnie niewiele badań związanych z prędkością wojska. Nie każdy szybko potrafi dojśc do wysokiej rangi i mieć wiekszość badań zrobionych w krótkim czasie....

dodano...

Z tego co przed chwilą widziałem na mapie, to Polska składa się tylko z dwóch prowincji : wschodnia i zachodnia, ale jpg jest dość marnej rozdzielczości aby uznac to za pewniak. Niemcy np pokazane sa tam jako 5 prowincji.
Daimon Nauru
Posts: 1
Joined: Sun Feb 02, 2014 7:11 pm

Re: Polacy w Europie

Post by Daimon Nauru »

Ja jakoś po zachodniej stronie się osiedle tylko na nowym koncie (jakimś podobnym :D), a w pl2 i tak będę grać :)
User avatar
Hawk264
Posts: 11
Joined: Wed Jan 05, 2011 9:13 pm

Re: Polacy w Europie

Post by Hawk264 »

hmmm ale to będzie tak, że będą otwarte tylko niektóre państwa i z czasem przybywania ludzie będą odblokowywać możliwość założenia wioski w innych tak jak to jest na zwykłych serwerach z prowincjami? Czy każde państwo będzie miało jakiś teren na którym można zacząć grę?
Odys21
Posts: 5
Joined: Tue Feb 04, 2014 5:24 am

Re: Polacy w Europie

Post by Odys21 »

Nie musicie zaraz jeżdzić po autorze topicu. Widać że stara sie jakos to wszystko ogarnąć i zorganizować. Generalnie dobry pomysł ale chyba w złym dziale topic został założony.
MI nasuwa się tylko jedno pytanie: skoro to server EU to najpier lejemy Niemców czy ruskich ?
User avatar
Cyga
Posts: 52
Joined: Sat Jan 26, 2013 10:42 pm
Location: Wroclaw, Poland

Re: Polacy w Europie

Post by Cyga »

Odys21 wrote:MI nasuwa się tylko jedno pytanie: skoro to server EU to najpier lejemy Niemców czy ruskich ?
I to jest dobre pytanie. Ja bym zaczął od Niemców. Zdecydowanie.
User avatar
Cyga
Posts: 52
Joined: Sat Jan 26, 2013 10:42 pm
Location: Wroclaw, Poland

Re: Polacy w Europie

Post by Cyga »

Jest duża mapa:
http://d1ztm8591kdhlc.cloudfront.net/sh ... p_huge.jpg

Pytanie: co dalej? :)
User avatar
Hawk264
Posts: 11
Joined: Wed Jan 05, 2011 9:13 pm

Re: Polacy w Europie

Post by Hawk264 »

coś tam nie tak jest z tą Polską O_o
IAmBoskiM
Posts: 26
Joined: Wed Jan 29, 2014 7:17 pm

Re: Polacy w Europie

Post by IAmBoskiM »

Nie wiem jak to jest, bo nie grałem na innych serwerach niż na polskich, ale coś mi się to dziwne wydaje. Jest zrobiona np. Sycylia, która jest włoską wyspą i tu moje pytanie: czy da się podróżować przez morze? Bo jak nie to mieszkańcy Sycylii nigdzie się nie ruszą. Więc co do tego myślę, że armia będzie się poruszała w linii prostej nie zważając na przeszkody takie jak woda.
@Edit I trochę malutkie te kraje. Niektóre składają się tylko z 2 prowincji, ale co tu się dziwić skoro tu będzie tyle państw.
User avatar
Cyga
Posts: 52
Joined: Sat Jan 26, 2013 10:42 pm
Location: Wroclaw, Poland

Re: Polacy w Europie

Post by Cyga »

IAmBoskiM wrote:Więc co do tego myślę, że armia będzie się poruszała w linii prostej nie zważając na przeszkody takie jak woda.
Tak właśnie będzie.

Co do podziałów administracyjnych różnych krajów, to faktycznie wszystkie pookrawali. Nie jest to jakiś wielki problem, ale szkoda.
andszej2
Posts: 6
Joined: Fri May 10, 2013 5:05 pm

Re: Polacy w Europie

Post by andszej2 »

Jak dla mnie to jest wielki problem. Na całym Podkarpaciu jest 14 gmin... Jak ta Polska ma pomieścić tylu graczy? 30 osób na gminę?
Locked

Return to “Forum Świata 2 (Closed)”