Soru-Cevap Bölümü

Stronghold Kingdoms'da yeniyseniz veya oyuna ilişkin sorunuz varsa yararlı tavsiyeler için buraya uğrayın.
KurtKnispel

Re: Soru-Cevap Bölümü

Post by KurtKnispel »

Merhaba oyuna yeni başladım. Yalova da. Aslında Bursa da başlayacaktım ama Bursa yok. Pek bir bilgim yok iki sorum olacak.

1) Köyün adı nasıl değişiyor?
2)5.600'e yakın altınım oldu yeni bir köyü nereye kurayım para tam birikince? Yalova içine mi yoksa başka bir ile mi?
bart1969

Post by bart1969 »

veliaht prensten sonra araştırma puanı gelmediği doğru mu?
djxspace

Post by djxspace »

Europe serverinde oynuyorum ama bana oyunun başında verilmesi gereken 2 günlük premium tokken gelmedi.Oyuna 3 4 gün oldu başlıyalı birşeyi eksik mi yaptım geri alabilme imkanım varmıdır büyük ihtimal oyunun ilk günü oluşan lag problemleri sonucu hata oluşup gelmedi yoksa iş işten geçtimi :)
djxspace

Post by djxspace »

KEşif erim hızını %250 verdim ama bazı kimselerden yarı yarıya nerdeyse daha yavaş neden?
larv

Re:birden fazla hesap ...

Post by larv »

oyunda aynı anda 2 hatta 3 hesapla oynamak ceza sebebi mi ?
çünkü oyunda yayılmaya çalışıyorum ama zaten çok güçlü olanların birde zayıf hesapları var ne zaman güçlü olmayan bir yere gitmeye çalışsam güçlü hesapları ile zayıf hesaplarına avantaj sağlıyorlar.4-5 köyümü yıktılar ve 2-3 köyümü aldılar.
işin tuhaf tarafı bu zayıf köyler hiç gelişmiyor ama yinede Pariş i zapt ediyorlar , o yüzden 1 den 2 den fazla hesap diye şüpheleniyorum hatta kimin kim olduğundan bile eminim.

şayet bu bir ceza teşkil diyorsa lütfen bunları kontrol etmenin bir yolu var mı ?
cerezpolitikasi

Post by cerezpolitikasi »

ilk olarak ne kadar şüphelendiğiniz adam varsa https://support.strongholdkingdoms.com/ adresine girip talep oluşturup şikayet edin illaki gerçekten multi hesap olmalarına gerek yok şüphelenmeniz yeter lord kind bu işlerin adamı olarak size yardımcı olur ve gerekeni yapıyoruz rahat olun ama sonucu size söyleyemeyiz tarzında bir cevap yazacaktır

keşif erleri ile alakalı ise %250 keşif eri araştırması yapmış olabilirsin ama mesela ben sadece %100 araştırması yapmışsam ve keşif eri hızı arttırma x5 kartını kullanırsam senin keşif erlerinden 2 kat daha hızlı yol katederim :mrgreen: :mrgreen: yani çokda olağan dışı bişi değil ama x5 kartını kullanan adam keşif erini koşturmak için para vermiş olur sen beleşe koşturursun ama parası olan seni herzaman için yer
FTH.

Post by FTH. »

masaüstü programını indirdim kurdum kendi hesabıma giriş yaptım ama oyuna giriş yapamıyorum dünyalar gözükmüyor sadece haberler vs gözüküyor bu problemi nasıl çözebiliriz
omury

Post by omury »

Phalanax wrote:Oyun hakkında sorularınızı bu başlık altından sorabilirsiniz.
merhaba
sonunda bir muhattap bulabildik..
global conflict 3 dünyasında sorun var..Mozambik montepuez başkentine bağlı omury villagedayım..görevleri yapamıyorum çünkü verilen görevlerle ilgili bir ortam yok..haydut kampı keşfet diyor ortada haydut kampı yok..stok sahası kaynağı keşfet diyor bölgede stok sahası kaynağı yok..hiçbir şekilde zula kaynakları yok..köyde odun üretim artışı hızlı..günlük üretim 17 bin görünüyor..bina yapmadığım halde hep 2000lerde artmıyor..bu şekilde oyun oynamak imkansız..lütfen ilgilenir misiniz..
Post Reply

Return to “Oyun Yardımı”