Dünya 1 - İstemcideki Oyun İçi Haberler Bölümü

Önemli duyurular ve yama notları burada paylaşılacaktır.
Post Reply
Lord Kind
Posts: 67
Joined: Thu May 09, 2013 10:33 pm

Dünya 1 - İstemcideki Oyun İçi Haberler Bölümü

Post by Lord Kind » Thu Sep 25, 2014 8:56 pm

Haberler bölümünde oyunla ilgili kendi haberlerinizi yazıp bize gönderebilirsiniz. Bu gibi haberlerle bölgenizde neler oluyor, savaşlar ne durumda gibi konularda oyundaki herkesi bilgilendirebileceksiniz. Bu sayede hem insanlar haberleri sizden duyacak hem de oyuna yeni başlayıp neler döndüğünü henüz çözememiş oyuncular oyunla ilgili daha çok fikre sahip olacaklar.

Yazdığınız haberler sonra sizin adınızla yayınlanacaktır. Haber yazımıyla ilgili birkaç ipucu vermek gerekirse;

-Haberler okuyanları sıkmayacak uzunlukta olmalıdır, kısa ve öz olmalıdır.
-Mümkün olduğunca yazım ve imla kurallarına uyulmalıdır.
-Haberlerle kendi hanenizin propagandasını yapabilirsiniz, fakat kullandığınız dil aşağılayıcı olmamalı, hakaret içermemelidir.
-Haberleriniz oyun dışı konular, siyasi vb unsurlar içermemelidir.

Yazdığınız haberleri oyunu Türkçe dilinde oynayan tüm oyuncuların göreceğini göz önünde bulundurunuz. Dolayısıyla haberlerinizi oluştururken lütfen yukarıdaki önerilere uymaya özen gösteriniz.

Haber içeriğinizi, yayınlamamız için nickname'inizi (isteğe bağlı) "lordkind@fireflyworlds.com" adresine e-posta ile gönderebilirsiniz.

Not: Haberlerinizde gerekli görülürse konuyu değiştirmeden bazı değişiklikler yapılabilir. Ayrıca haberleriniz içeriğin uygunluğuna ya da kalitesine bakılarak yayınlanmayabilir. Göndermeden önce lütfen bu hususları dikkate alıp, sonra bu konularda şikayette bulunmayınız.

Post Reply

Return to “Haberler ve İstemci Güncellemeleri”