Temmuz Paket Notları

Önemli duyurular ve yama notları burada paylaşılacaktır.
Post Reply
Lord Kind

Temmuz Paket Notları

Post by Lord Kind » Thu Jul 04, 2013 10:01 am

Firefly Studios wrote:Released: July 4th 2013
Version Number: 2.0.7.3
Appr. Size: MB
ABD Dünyası Açılıyor
[tr][td0]Image[/td0]
[td0]İlk ABD Dünyası bugün oyun saatiyle saat 14:00'de açılacaktır. Buraya tıklayarak sizin saat diliminizdeki açılış saatini görebilirsiniz. - http://bit.ly/SHKUSA[/td0][/tr][/table0]

Kart Eğitim Videosu
[tr][td0]Image[/td0]
[td0]Bugün kartlarla ilgili yeni eğitim videosu yayınlandı. Videoyu izlemek için lütfen resime tıklayınız. Altyazılar/Başlıklar Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Lehçe, Rusça dillerinde mevcuttur.[/td0][/tr][/table0]

Yeni Kahramanlar Salonu Websitesi
[tr][td0]Image[/td0]
[td0]Kahramanlar salonu tek bakışta hane sembollerine tıklayarak tüm çağları görebilmek üzere güncellendi.[/td0][/tr][/table0]

Güncellenen İçerikler

Kart Araması
[tr][td0]Image[/td0]
[td0]Oyuncuların aradıkları belirli kartları kolayca bulabilmeleri için kart arama çubuğu eklenmiştir. [/td0][/tr][/table0]

Tek bir hareketle kart satın alabilme ve oynayabilme seçeneği
[tr][td0]Image[/td0]
[td0]Tek bir kart seçildiğinde ve işaret kutusu seçildiğinde, düğme üzerindeki yazı değişerek "Kartı Al ve Oyna" olur. Eğer oyuncunun yetersiz Kart Puanı varsa, otomatik olarak kartları puana çevir ekranına gidecektir. [/td0][/tr][/table0]

Son oynanan kartlar kart filtresinde gösteriliyor
[tr][td0]Image[/td0]
[td0]Oyunculara kartları kategorilere göre sıralarken son oynadıkları kartları görmelerini sağlayacak bir filtre eklendi.[/td0][/tr][/table0]

Görev ödülünde ve borsadan satın alımlarda mallar boşa gideceğinde görülen bir uyarı eklendi
[tr][td0]Image[/td0]
[td0]Yeterli alan olmadığında bir uyarı gösterilecektir.[/td0][/tr][/table0]

İhtilaf kenar çubuğuna araç bilgileri eklendi
[tr][td0]Image[/td0]
[td0]İhtilaf ekranındaki ikonların her biri için yardım metni mevcut.[/td0][/tr][/table0]

Stronghold Kingdoms program kaldırıcı güncellendi
Program Kaldırıcının bu güncellenmiş versiyonu önceki versiyonda bilgisayarda bırakılan tüm dosyaları siler.

Ek olarak, geliştirilmiş rapor iletme kurusu ekledik.

Post Reply

Return to “Haberler ve İstemci Güncellemeleri”