Ostatnia Epoka

Jeśli chcesz w jakiś sposób przyczynić się do ulepszenia witryny Wiki poświęconej grze Stronghold Kingdoms, tutaj możesz nas o tym powiadomić.
Post Reply
rzepa2
Posts: 3
Joined: Wed Nov 04, 2015 6:30 pm

Ostatnia Epoka

Post by rzepa2 »

Na Wiki oficjalnie jest wpisane że na koniec ostatniej epoki (Word 4) Gracze o randze Księcia posiadający minimum jedną wioskę otrzymują nagrody
Ja w chwili zakończenia epoki posiadałem rangę Księcia i pięć wiosek i co śmieszne posiadam tam mnóstwo honoru do podniesienia rangi. Z tego co się dowiedziałem zostaliśmy wprowadzenie w błąd i można powiedzieć oszukani przez Wiki bo prawdo podobnie żeby uzyskać nagrody trzeba by mieć rangę Królewicza i żebym to wiedział to oczywiście bym go wbił bez problemu. Ciekawy jestem czyja to wina i czy sprawa zostanie jakoś wyjaśniona. Takich graczy jak ja jest sporo i mam nadzieje że wypowiedzą się w tym wątku.
Nagrody Królewskie
Koniec Ostatniej Epoki oznacza rozdanie nagród dla członków Domów według następujących kryteriów:
• Złoty: Członkowie Domu, który będzie miał na koniec najwięcej gwiazdek, otrzymają Złoty pakiet nagród.
• Srebrny: Członkowie drugiego, trzeciego, czwartego oraz piątego Domu, otrzymają Srebrny pakiet nagród.
• Brązowy: Gracze posiadający przynajmniej rangę Księcia, którzy nie otrzymają pakietu Złotego lub Srebrnego, otrzymają Brązowy pakiet nagród (należy posiadać minimum jedną wioskę w momencie zakończenia
http://strongholdkingdoms-pl.gamepedia. ... tnia_Epoka
STTORMPL
Posts: 1
Joined: Mon Jan 04, 2016 7:57 pm

Re: Ostatnia Epoka

Post by STTORMPL »

Też czekam na informacje, bez też jak widzę nagrody nie wpłynęły za ostatnią epokę, a powinny.
Totmes
Posts: 1
Joined: Sun Jan 23, 2011 8:35 am

Re: Ostatnia Epoka

Post by Totmes »

No według Stronghold Wiki wystarczy ranga księcia. Numer nie jest podany, nie ma jak tego zweryfikować. Oczywiście można poczytać sobie angielską wersję, ale po co, jak jest po polsku?

http://scr.hu/1spe/ii8e2 - a to screen.

Moim zdaniem w związku z tym każdy, kto spełnił wymagania powinien dostać nagrodę. Potem trzeba naprawić błąd i przy kolejnej ostatniej epoce wszystko już będzie jasne :)

I jak to rzepka pisał, wbicie królewicza nie jest problemem i gdyby informacje były rzetelne, to każdy by to zrobił.

Kiedy możemy liczyć na odpowiedź i na rozdanie oscarów? :)
rzepa2
Posts: 3
Joined: Wed Nov 04, 2015 6:30 pm

Re: Ostatnia Epoka

Post by rzepa2 »

To prawda nie każdy zna angielski po to jest polskie Wiki !!!!!!!! I jeszcze jedno z automatu jesteśmy przekierowywani na polskie Wiki.
Uważam też że powinniśmy dostać nagrody i mówienie że to błąd tłumaczenia nie usprawiedliwia nic, są jeszcze numery rang można było je też zastosować
Post Reply

Return to “Stronghold Kingdoms — Wiki”