Błędne informacje na Wiki - brak aktualizacji?

Jeśli chcesz w jakiś sposób przyczynić się do ulepszenia witryny Wiki poświęconej grze Stronghold Kingdoms, tutaj możesz nas o tym powiadomić.
Post Reply
Amytis
Posts: 1
Joined: Sun Sep 14, 2014 6:00 pm

Błędne informacje na Wiki - brak aktualizacji?

Post by Amytis »

Witam,
czytając polską wersję Wiki widać informację, że maksymalna wartość błogosławieństwa(inkwizycji) to 50. W angielskiej jest już 100, realnie zdaje się, że też. Czy ktoś jeszcze aktualizuje polską Wiki czy może wskazane jest przenieść się na wersję angielską? Czy jest więcej rzeczy, które powinienem wiedzieć po przeczytaniu polskiej Wiki?
Pozdrawiam
Ja
Drakon1590
Posts: 1
Joined: Fri Oct 28, 2016 1:52 am

Re: Błędne informacje na Wiki - brak aktualizacji?

Post by Drakon1590 »

Witam.

Pozwolę sobie na dołączenie się do tematu, gdyż znalazłem niezaktualizowaną część Wiki. Mowa o sekcji [Rozgrywka-Wojskowość > Budynki > Zamek > Struktury obronne]. W grze występuje struktura o nazwie "Armata", ale gdy chciałem zasięgnąć informacji u źrudła o tym obiekcie, to niemiło się rozczarowałem, gdy wyszło na jaw, że muszę sięgnąć do prawdziwego źrudła, jakim jest angielska wersja Wiki poświęcona tej grze, a w której to wersji owy budynek jest oczywiście ładnie opisany dokładnie tak, jak pozostałe budynki.

Prosiłbym o uzupełnienie tej sekcji o "Armatę".

Z góry dziękuję i pozdrawiam.


EDIT:

PS Co prawda to nie jest żaden rodzaj błędu, ale w mojej opinii warto by było to poprawić. Chodzi mi o fakt, iż część budynków opisanych na Wiki posiada w opisie informację o zajmowanej przez nie powierzchni, a w opisach pozostałych budynków tego brakuje i możemy się co najwyżej domyślać, jaki jest ich rozmiar. Starym wyjadaczom to nie zrobi różnicy, ale wielu graczy, w tym ja, to nowicjusze którzy nie znają jeszcze większości tego, co oferuje ta gra. Więc jesli to możliwe, to prosiłbym jeszcze o dodanie informacji o rozmiarze danego budynku w opisach tych budynków, które owej informacji nie zawierają, gdyż uważam to za pomocne udogodnienie, ponieważ możemy dowiedzieć się o rozmiarze budynku, jaki zamierzamy w nieodległej przyszłości postawić, gdy nie mamy jeszcze opracowanego ulepszenia, które pozwala na jego budowę i, co za tym idzie, odpowiednio wcześniej zaplanować sobie dalszą rozbudowę.
Post Reply

Return to “Stronghold Kingdoms — Wiki”