Stronghold Kingdoms Forums
https://forum.strongholdkingdoms.com/

Gracze niszczący grę
https://forum.strongholdkingdoms.com/viewtopic.php?f=361&t=35593
Page 1 of 1

Author:  Graski [ Wed Feb 14, 2018 3:44 pm ]
Post subject:  Gracze niszczący grę

Chciałbym się dowiedzieć jak firma zapatruje się na graczy, którzy dla frajdy z jakiegoś sobie tylko znanego powodu, niszczą grę i frajdę z gry innym graczom. Chodzi o przypadki ludzi, którzy biegają po mapie i palą, niszczą przejmują dla zabawy wioski innych graczy. Wiem, że jest to dozwolone w regulaminie, wiem, że ci ludzie płacą straszne pieniądze za karty, żeby móc coś takiego w ogóle robić, ale mimo wszystko firma traci graczy, którzy też wydają kasę na grę. Czy po straceniu np. 10 graczy, którzy w miesiącu wydali na grę np. 100 złotych jest adekwatne do gracza który w pojedynkę wydał w miesiącu na grę np. 95 lub 100 złotych a przez niego zrezygnowało te 10 osób i serwer powoli staje się pusty. Jak firma podchodzi do czegoś takiego??

Author:  Lord Bolvar [ Wed Feb 14, 2018 4:01 pm ]
Post subject:  Re: Gracze niszczący grę

Nijak podchodzi, od początku tej gry tzw "bogate niemieckie dzieci" rzucają kartami na prawo i lewo, szczególnie na samym początku jak servery dopiero wchodzą. Karty dają im mega przewagę, palą i plądrują co chcą ale przecież regulamin pozwala więc nic z tym nie będzie nikt robił.

Author:  Graski [ Fri Feb 16, 2018 9:09 am ]
Post subject:  Re: Gracze niszczący grę

No tak, kasa i nic więcej. A najgorsze jest to jak taka menda której walą pieniądze na dekiel ma cztery albo pięć kont, co już jest zabronione, a mimo to zasrane firefly nic z tym nie robi, bo kasa kasa kasa.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/