ban

Na tym forum można umieszczać informacje o błędach w grze, raporty dotyczące awarii systemu i komunikaty błędów napotkane podczas prób zainstalowania lub uruchomienia gry.
Locked
Informatyk
Posts: 2
Joined: Fri Oct 19, 2018 7:52 pm

ban

Post by Informatyk »

Witam,

jak długo trzeba czekać na rozpatrzenie zgłoszenia?
Informatyk
Posts: 2
Joined: Fri Oct 19, 2018 7:52 pm

Re: ban

Post by Informatyk »

Ta gra ma po prostu świetny dział wsparcia. W jednym zgłoszeniu wysłałem 2 zapytania i dwa razy wkleili mi taką odpowiedź:

Witam,

Nie jesteśmy w stanie odpowiadać na poszczególne zapytania dotyczące blokad kont. Jeśli konto zostało zablokowane, nastąpiło to zgodnie z obowiązującymi zasadami, na które użytkownik zgodził się, akceptując Regulamin i/lub Zasady gry. Wszyscy gracze muszą przeczytać i zaakceptować zarówno Zasady gry, jak i Regulamin. Jeśli coś jest w nich niezrozumiałe, zasięgnij odpowiedniej porady, aby to zrozumieć. Przykro nam, ale nie możemy udzielić pomocy w szerszym zakresie.

Pozdrawiam,
Lord Jovial


Nie grałem trzy lata, loguje się i mam zablokowane konto za niewłaściwe użycie, mimo, że przez trzy lata go nie używałem :D Dodatkowo oni nie mogą odpowiadać na poszczególne zapytania - przecież to jest absurd. Czy w dziale wsparcia jest ktoś kompetentny?
Locked

Return to “Pomoc techniczna”