It is currently Mon Oct 21, 2019 9:47 amReply to topic  [ 2 posts ] 
 Problem z nowo przejętymi wioskami 
Author Message

Joined: Sat Jan 21, 2017 6:40 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Problem z nowo przejętymi wioskami
Po resecie epoki mam dziwny problem z wszystkimi rodzajów surowców produkowanymi w wioskach.Problem dotyczy tylko 3 wiosek,które ostatnio przejąłem od innych graczy.W wioskach tych wszystkie surowce: drewno,kamień,żelazo,broń,jedzenie,piwo produkują się w dużo mniejszej ilości niż w moich wioskach,które posiadam od dawna.Ilość budynków produkcyjnych jest albo taka sama,albo nawet w niektórych przypadkach większa niż w wioskach,które posiadam od dawna,a mimo to produkcja jest dużo mniejsza.Przykładowo biorąc dla porównania 2 wioski nizinne.Jedną mam od dawna,drugą ostatnio przejąłem.W obydwu mam po 8 budynków sadów,mleczarni i hodowli świń.W wiosce,którą mam od dawna łączna produkcja jedzenia to ok 350000 a w wiosce,którą przejąłem 209000.Mimo,że ilość budynków jest taka sama.Spichlerz umieszczony jest w obu wioskach w podobnym miejscu.Podobnie jest z resztą surowców.Biorąc dla porównania tartak PRZYLEGAJĄCY DO MAGAZYNU w wiosce "starej" i nowo przejętej (obie typ nizinny). W jednej tartak daje 1600 drewna a w nowo przejętej 1100.
Najłatwiej jest to sprawdzić na produkcji piwa.Obie wioski typ nizinny. Sprawdzam browar PRZYLEGAJĄCY DO OBERŻY.W wiosce którą mam od dawna jeden browar daje ok 3200 piwa dziennie,a w tych które niedawno przejąłem ok 1800 dziennie.Tak to wygląda jakby moje badania nie objęły nowo przejętych wiosek.Utrudnia to grę,bo nie mogę ustawić maksymalnego wskaźnika jedzenia i piwa x4 jeśli chcę mieć 200 ludzi w nowo przejętych wioskach.Muszę ustawić x2 przez co mam mniejszą popularność,a co za tym idzie mniej złota i mniejszy mnożnik honoru.
Czy ktoś z was wie,w czym może tkwić problem? Może też wam się coś takiego ostatnio pojawiło? Porównajcie sobie produkcję w nowo przejętych i "starych" wioskach czy nie macie takich kolosalnych różnic jak ja.Z góry dzięki za jakieś podpowiedzi.Pozdrawiam


Sat May 13, 2017 9:09 am
Profile

Joined: Fri Mar 17, 2017 4:26 am
Posts: 4
Reply with quote
Post Re: Problem z nowo przejętymi wioskami
Twój problem to brak odpowiednich budynków gildyjnych w gminach


Mon May 15, 2017 2:16 am
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 2 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.