Zawieszone punkty badań oraz błędne przeliczniki

Na tym forum można umieszczać informacje o błędach w grze, raporty dotyczące awarii systemu i komunikaty błędów napotkane podczas prób zainstalowania lub uruchomienia gry.
Locked
drapcok
Posts: 2
Joined: Tue May 20, 2014 6:12 pm

Zawieszone punkty badań oraz błędne przeliczniki

Post by drapcok »

Zacznę od tego ze post pisze drugi raz bo ktoś nie myślący ustawił automatyczne wylogowywanie po paru? minutach.

1. Przeprowadziłem badanie "fortyfikacje" które po zakończeniu zawiesiło całe pole i musiałem zrestartować klienta. Po restarcie, mogłem stawiać wieże ale pole które daje do tego dostęp nie zostało odznaczone. Przez co w tej sytuacji musiał bym stracić od nowa punkt który już wydałem aby DRUGI raz odkryć to samo badanie. - Proszę o zwrot punktów - uzupełnienie tzn. odznaczenie badania i rekompensatę za straty czasu w związku z niemożliwością dalszego badania.
(zwłaszcza że za gre - konta premium, karty, korony pobierane są ładne pieniądze...a tu takie błędy?)

2. Błąd który wprowadza w błąd graczy odnośnie zdarzeń.
Skoro czas się cofa i odliczanie jest do tyłu - bo odlicza ile czegoś ZOSTAŁO, to dlaczego napisany jest przyimek " Od " ?? Poprawna forma będzie wówczas gdy będzie " Do..." końca? " Zmieni się za" i inne.
drapcok
Posts: 2
Joined: Tue May 20, 2014 6:12 pm

Re: Zawieszone punkty badań oraz błędne przeliczniki

Post by drapcok »

3. Przy zwiadowcach

"zwiększenie O 100%"

powinno być raczej "zwiększenie do 100%" i analogicznie reszta
Locked

Return to “Pomoc techniczna”