Lagi skutecznie uniemożliwiające rozgrywkę !

Na tym forum można umieszczać informacje o błędach w grze, raporty dotyczące awarii systemu i komunikaty błędów napotkane podczas prób zainstalowania lub uruchomienia gry.
Post Reply
Malahias

Lagi skutecznie uniemożliwiające rozgrywkę !

Post by Malahias » Wed Mar 26, 2014 4:51 pm

Witam.

W Stronghold Kingdoms gram od 3 dni. 1 dnia nie było żadnych problemów, 2 powoli się ujawniały a 3 dnia.. sami możecie się domyśleć. Lagi są takie, że na sprawdzenie wioski mam ok 3-4 min. Później gra nie ogarnia żadnej mojej akcji. Muszę się znowu zalogować aby cokolwiek zrobić a i z tym są problemy.

Bardzo proszę o pomoc bo gra strasznie mi się spodobała :(

CaptainV5

Re: Lagi skutecznie uniemożliwiające rozgrywkę !

Post by CaptainV5 » Wed Mar 26, 2014 5:57 pm

Nie dowiesz się, niestety administratorzy nie znają problemu. Nie wiem co z tym robią, ale od paru miesięcy ludzi z tym problemem przybywa. Mnie rónież gra się bardzo spodobała, ale klient nie może pobrać danych z serwera, nawet po połączeniu się ze światem. Poczytaj sobie wcześniejsze posty o problemie z połączeniem do gry.

Malahias

Post by Malahias » Wed Mar 26, 2014 6:25 pm

Dziękuje za szybką odpowiedź, i dzięki za rozwianie wątpliwości dotyczące strachu przed tym, że wina może leżeć po mojej stronie tzn. łącza, sprzętu ( na ang. forach pisali, że winowajcą mogą być specyfikacje komputera)

Czyli jedyne to co na pozostaje to czekać na naprawę przez Firefly Studios ale jeżeli mówisz, że problem istnieje już od kilku miesięcy.. no nic pozostaje nam czekać.

CaptainV5

Post by CaptainV5 » Wed Mar 26, 2014 8:49 pm

No niestety....

Lord Jovial

Post by Lord Jovial » Thu Mar 27, 2014 4:41 pm

Problem nie leży po stronie naszych serwerów. Sugerujemy wyczyszczenie plików DNS.

CaptainV5

Post by CaptainV5 » Thu Mar 27, 2014 7:12 pm

Lordzie, przecież wcześniej gracze to robili i nic. A druga sprawa, problem na pewno leży po stronie serwerów. Dowodem na to jest to, że dzisiaj właśnie pierwszy raz od 5 dni, gra normalnie mi działa. A przecież ja nic nie zrobiłem. Spróbujcie może serwery częściej odświeżać?

Co do innych graczy, zalecam cierpliwość, problem powinien samoistnie zniknąć. Tak jak mi

Post Reply

Return to “Pomoc techniczna”