Problem z połączeniem z serwerem

Na tym forum można umieszczać informacje o błędach w grze, raporty dotyczące awarii systemu i komunikaty błędów napotkane podczas prób zainstalowania lub uruchomienia gry.
Locked
sebolg95
Posts: 22
Joined: Sat Oct 12, 2013 1:18 pm

Problem z połączeniem z serwerem

Post by sebolg95 »

Witam!

Mam pewien problem, iż dziś od południa nie mogę wejść do gry. Na początku myślałem że jest to przerwa spowodowana aktualizacjami, przeciążeniem serwera lub chwilowa awaria. Niestety, problem jak był tak jest. Na dodatek koledzy z gry nie mają najmniejszych problemów z logowaniem.

Image

Próbowałem zresetować grę, komputer, przeinstalować grę- na marne.
sebolg95
Posts: 22
Joined: Sat Oct 12, 2013 1:18 pm

Re: Problem z połączeniem z serwerem

Post by sebolg95 »

Gram od kilku miesięcy i nie miałem takiego problemu, wszystko działa bezproblemowo.

Dziś rano myślałem ze już jest w porządku ale po paru chwilach problem wraca. Zresetowałem router, sprawdziłem wszystko- jest bez zmian.

Ehh....
CaptainV5
Posts: 6
Joined: Wed Mar 26, 2014 4:23 pm

Re: Problem z połączeniem z serwerem

Post by CaptainV5 »

Wygląda na to, że od kilku miesięcy post wisi, a problem nadal istnieje. Mam ten sam problem na wszystkich światach 1 2 i europe 1. Mam wrażenie, że spośród tak licznej grupy grających w to, twórców nie interesuje dobro poszczególnych graczy i wolą śpiewać te same śpiewki zwalając winę na antywirusy i dostawców usług.
Gliwa
Posts: 5
Joined: Wed Jan 15, 2014 1:24 pm

Re: Problem z połączeniem z serwerem

Post by Gliwa »

mam ten sam problem, (nie potrzebnie widze utworzyłem nowy temat) wcześniej było wszystko ok a od wczoraj lipa
Gliwa
Posts: 5
Joined: Wed Jan 15, 2014 1:24 pm

Re: Problem z połączeniem z serwerem

Post by Gliwa »

teraz z koleji połącze sie z serwerem ale co z tego jezeli jest to połaczenie na 2 min i zostaje przerwane....
Locked

Return to “Pomoc techniczna”