problem z uruchamianiem gry

Na tym forum można umieszczać informacje o błędach w grze, raporty dotyczące awarii systemu i komunikaty błędów napotkane podczas prób zainstalowania lub uruchomienia gry.
Post Reply
Griszol1984

problem z uruchamianiem gry

Post by Griszol1984 » Tue Mar 11, 2014 8:59 am

witam dzis od rana mam problem z gra raz sie włacza raz nie . W przypadku gdy sie nie włacza to wyskakuje taki bład system.runtime.remonting.remontingexception .
Czy sa to jakies prace na serwerze czy bład u mnie na komputerze .
Prosze o pomoc
Z góry dzieki

sebolg95

Re: problem z uruchamianiem gry

Post by sebolg95 » Sun Mar 16, 2014 1:16 pm

Jest to błąd prawdopodobnie w wyniku nie dokończonej aktualizacji. Spróbuj odinstalować grę i zainstalować ją ponownie. [Usuń gre przez Panel Sterowania w komputerze]

Gliwa

Post by Gliwa » Wed Mar 26, 2014 8:31 am

Witam mam taki sam problem zaloguje się wybieram świat i podczas łaczenia z serwerem czasem przy końcuczasem na początku staje w miejscu< pare razy udałomi się połączyć lecz wtedy też w grze nie szło nic robić. Gre już przeinstalowywałem z3 razy i z żadnym porządanym skutkiem to nie wyszło
pozdrawiam

CaptainV5

Post by CaptainV5 » Wed Mar 26, 2014 6:03 pm

sebolg95 wrote:Jest to błąd prawdopodobnie w wyniku nie dokończonej aktualizacji. Spróbuj odinstalować grę i zainstalować ją ponownie. [Usuń gre przez Panel Sterowania w komputerze]
To nie pomaga, niestety. Rzecz w tym, że to pobieranie danych z serwera różnie bywa, raz na jakiś czas się poprawi i kto ma szczęście to tylko wejdzie do gry :P Potem go wywali.

Post Reply

Return to “Pomoc techniczna”