It is currently Tue Aug 20, 2019 8:10 pm

Reply to topic  [ 3 posts ] 
 Nie można się zalogować 
Author Message

Reply with quote
Post Nie można się zalogować
Witam od wczoraj mam nastepujacy problem: Gdy wpisuje maila i hasło pojawia sie komunikat "Nieudane logowanie: Sprawdz czy adres imail i hasło zostały wpisane poprawnie". Haslo i mail wpisuje poprawnie bo na stronie moge sie zalogowac natomiast do gry juz nie ;/ reinstalowalem klienta kilka razy i nic dalej tosamo. Prosze o pomoc

Sat Feb 15, 2014 11:33 am
Profile

Reply with quote
Post Re: Nie można się zalogować
Dziękujemy za skontaktowanie się z Firefly Studios. Abyśmy mogli jak najszybciej i prawidłowo odpowiedzieć na Twoje zapytanie, prześlij zgłoszenie (używając danych służących do logowania w grze) za pośrednictwem strony http://support.strongholdkingdoms.com/ lub wyślij wiadomość e-mail pod adres support@strongholdkingdoms.com.

Sun Feb 16, 2014 7:15 am
Profile

Reply with quote
Post Re: Nie można się zalogować
Mam dokładnie ten sam problem.Założyłem niedawno konto.Czekałem kilka dni.Następnie zmieniałem hasło.NA stronę logowałem się wielokrotnie i się udawało.Kilka razy pobierałem launcher."Nieudane logowanie: Sprawdź czy adres e-mail i hasło zostały wpisane poprawnie" tylko to mi wyskakuje gdy klikam zaloguj się.Hasło i e-mail mam na 100% dobrze.Nigdy nie zalogowałem się bezpośrednio do gry.Proszę o pomoc.

Attachments:
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png [ 509.1 KiB | Viewed 609 times ]
Sun Mar 02, 2014 12:48 pm
Profile
Reply to topic   [ 3 posts ]