Problem z koronami

Na tym forum można umieszczać informacje o błędach w grze, raporty dotyczące awarii systemu i komunikaty błędów napotkane podczas prób zainstalowania lub uruchomienia gry.
Post Reply
Sir Kamis

Problem z koronami

Post by Sir Kamis » Tue Feb 11, 2014 2:30 pm

Mam problem gdy klikam na kup korony powinno mnie przeniesc do okna steam i tam sfinalizowac transakcje a nie dzieje sie nic, okienko z kup korony znika i nic sie nie dzieje.

Arturko

Re: Problem z koronami

Post by Arturko » Tue Feb 11, 2014 4:54 pm

Sprawdź ustawienia przeglądarki, może masz ustawioną blokadę wyskakujących okienek. Ustaw wtedy wyjątek na strony Strongholda oraz płatności, z jakich korzystasz.

Sir Kamis

Post by Sir Kamis » Tue Feb 11, 2014 6:28 pm

Nie pomogło, i nie sadze zeby to byla wina przegladarki bo jak do tej pory kupowalem korony przez steam przy uzyciu portfela steamowego.
Nie wiem czy cos do zeczy ma iz wyskakuje mi error za kazdym razem jak odpale strongholda ale minimalizuje a gra dziala normalnie
Attachments
Bez tytułuxxxs.png
Bez tytułuxxxs.png (52.14 KiB) Viewed 752 times

Lord Jovial

Post by Lord Jovial » Tue Feb 11, 2014 7:37 pm

Skontaktuj się z obsługą techniczną Steam.

Lolitaa

Post by Lolitaa » Thu Feb 13, 2014 7:26 am

Próbowałeś może zresetować steam albo komputer ? A następnie dokonać płatności ? Bo u mnie, odkąd posiadam steam a mam go 6 lat i dosyć sporo przedmiotów / gier / dodatków itd. kupowałem a wydałem dobre 1000$ i ani razu nie miałem tego problemu, ew możesz przeinstalować steam, bo niestety rzeczywistość jest taka ze, nim support steam Ci odpisze to minie 2 tyg...

Post Reply

Return to “Pomoc techniczna”