Bug- na współdzielonym IP

Na tym forum można umieszczać informacje o błędach w grze, raporty dotyczące awarii systemu i komunikaty błędów napotkane podczas prób zainstalowania lub uruchomienia gry.
Locked
Kalimos
Posts: 3
Joined: Mon Sep 23, 2013 10:54 am

Bug- na współdzielonym IP

Post by Kalimos »

Witam,
Razem z kolegą podbijamy świat Strongholda. Od jakiegoś czasu zauważyliśmy, że przez drobny incydent tj. zalogowanie się na jednym IP zaczynają sie problemy. Nie możemy za soba handlować. Pomimo tego, że gramy na różnych IP. Gdzie można zweryfikować, aktualizować nasz status co do współdzielenia IP? Toż to bzdura ocierająca się o zdrowy rozsądek.
Ale, ale... ktoś zaraz napisze- dziecko nie przeczytało regulaminu. To co powiecie a to, że kolega nie może przesyłać surowców do gminy gdzie ja jestem wójtem? Nie możemy rozwijać gminy gdyż kolega zrobił sie na farmę surowców i nie może ich wysłać. Nice game. Prosze o jakąs pomoc bo jesteśmy w czarnej du***:(
Pozdrawiam
Kalimos
HubiZG
Posts: 41
Joined: Tue Jul 30, 2013 9:27 pm

Re: Bug- na współdzielonym IP

Post by HubiZG »

w jakimś temacie ktoś pisał, że bodajże po tygodniu albo dwóch od "spotkania się IP" wszystko wraca do normy czy coś takiego :)
więc może i u was tak będzie :)
Kalimos
Posts: 3
Joined: Mon Sep 23, 2013 10:54 am

Re: Bug- na współdzielonym IP

Post by Kalimos »

Okej, mogę zrozumieć jeśli chodzi o handel między sobą. Mam nadzieje, że zniknie po jakims czasie. Ale wysyłanie surowców do gminy? Dla mnie to zawiewa bugiem. Bo rozumię, że jeśli oddam komuś gminę to surowce będzie mógł wysyłać? Strasznie to zakręcone
Kalimos
Posts: 3
Joined: Mon Sep 23, 2013 10:54 am

Re: Bug- na współdzielonym IP

Post by Kalimos »

No tak, ale jak to się ma do wysyłania surowców do gminy? Gmina nie jest moja tylko wspólna. Więc dlaczego kolega nie może wysyłać surowców :O
Locked

Return to “Pomoc techniczna”