It is currently Wed Aug 21, 2019 5:52 pm

Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2
 Takie same IP 
Author Message

Reply with quote
Post Re: Takie same IP
Napiszę może jeszcze raz. Mam radiowy internet z firmy eTurbo.pl jeżeli jest to ważne nie polecam, i pisze ci, że nie jest realne aby ktoś korzystał z mojego adresu, z powodu iż raz co pisałem jargal był u mnie z komputerem i za pomocą mojej lini internetowej czy nazywaj jak tam to sobie chcesz było utworzone konto. Od tego czasu wyświetlają mi się takie komunikaty jak wyżej w zdjęciu zamieściłem. Nikt nie korzysta z mojego łącza oprócz mnie samego u mnie w domu. Nie będę jeździł cały czas na zetonach, bo nie ukrywam że szkoda mi trochę na to kasy. 23zł na przelew dla uczącego się beż żadnej pracy co dwa tygodnie, to trochę siana jest.

Mon Jul 08, 2013 10:37 am
Profile

Reply with quote
Można mieć taki sam adres IP korzystając z usług tego samego dostawcy. Poza tym, jeżeli ktoś utworzył u Ciebie konto to korzystał z Twojego adresu IP. Jeżeli więc ta osoba ma jakiś kontakt z innymi graczami, mają taki sam adres IP, to ograniczenie dotknie również Ciebie. Tak jak pisałem wcześniej, jeżeli nikt już nie korzysta z Twojego adresu IP, to takie ograniczenie zostani zniesione za ok. 14 dni.

Mon Jul 08, 2013 10:53 am
Profile

Reply with quote
14 dni bankowo minęło, u mojego usługodawcy każdy usługobiorca ma swoje, indywidualne IP, możliwe iż jest tylko taki sam początek. JarGal nie atakował w tym samym czasie tej gminy.
Co do pierwszej sytuacji chciałem spalić gracza "XX" nie jest już to chyba ważne, wraz z graczem damian3k97 poprosiłem go o wysłanie ataku, w czym pierwszy poszedł z mojej strony, u niego pojawił się komunikat jak podany na zdjęciu, on ma neta od jeszcze innego usługodawcy, więc ty mi piszesz praktycznie cały czas w kółko to samo, bawię się w te klocki już od paru ładnych lat, i wątpię aby wina leżała po mojej stronie czy mojego usługodawcy, bo nawet jeżeli jemu to zgłoszę, mam obawę, iż oni za wiele nie zdziałają z tą sprawą. W tej sytuacji mam dylemat czy jesteś jedną z osób od pomocy technicznej, czy tylko administratorem tego fora i z tego właśnie powodu piszesz mi to samo i nie jesteś w stanie mi pomóc.

Mon Jul 08, 2013 8:52 pm
Profile

Reply with quote
Jeśli chodzi o polski język macie tylko mnie zarówno na forum, jak i w pomocy technicznej. Zawsze możesz napisać po angielsku, żeby zajął się tym ktoś "bardziej kompetenty" skoro uważasz, że nie jestem w stanie pomóc :).

Mon Jul 08, 2013 9:48 pm
Profile

Reply with quote
nie będę się trudzić, mam takie same IP jak bi4ly2107
"Twój IP
91.223.6.43
Twój host
91.223.6.43"

Mamy od tego samego usługodawcy, nie jest on ze mną spokrewniony, ani nigdy nie logwał się u mnie ani ja u niego na kompie.

sory za wyżej wprowadzony błąd, ale bynajmniej kiedyś każdy miał osobne IP, teraz to sprawdziliśmy i od tego to wychodzi.

Thu Jul 11, 2013 5:15 pm
Profile

Reply with quote
Mówiłem! :) Niestety nic się z tym nie da zrobić.

Thu Jul 11, 2013 7:18 pm
Profile

Reply with quote
to jak się nie da nic zrobić to do zamknięcia.
Będziemy próbować coś dzwonić do nich.

Thu Jul 11, 2013 8:58 pm
Profile

Reply with quote
@Mariola - niezły odkop prawie roczny :D

Mon Mar 03, 2014 8:53 pm
Profile

Reply with quote
Odkop owszem ale problem jak widac wciaz nowy i ciagle jest,mimo dwoch lat cały czas ma miejsce i nikt nic z tym nie robi maja to wszystko w dolnej czesci ciała,tej na ktorej siedza ;)Pewno i ten Moj post usuną jak wszystkie poprzednie widac nie chca aby gracze wiedzieli co sie tu dzieje,ale spokojnie niedługo bedziecie i tak słynni :lol: ;)

Sun Mar 09, 2014 11:57 am
Profile
Reply to topic   [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2