Blokada Handlu

Wszystkie dyskusje na temat aktywności w świecie 1 należy prowadzić w tym miejscu.
Post Reply
mikuseusz
Posts: 1
Joined: Tue Feb 10, 2015 3:37 pm

Blokada Handlu

Post by mikuseusz »

Witam ja mieszkam w małym miasteczku, moja siostra studiuje w większym mieście, gra bardzo rzadko, ma dwie wioski, cały czas wysłałem jej surowce żeby jej pomóc, sam jestem dość nowym graczem i mam do was pytanie, jak odblokować handel z siostrą? Mam blokadę IP, tylko przez to, że w jeden weekend była w domu i jakiś koleś chciał jej przejąć wioskę, więc szybko wbiliśmy razem na konto, zrobiliśmy co tylko się dało i jakimś cudem uratowaliśmy wiochę, teraz tylko jest problem, bo ona pojechała już do siebie, a cały czas mamy blokadę IP, można jakoś to zdjąć? Moja siostra naprawdę gra rzadko, jak jej wyśle od czasu do czasu trochę żarcia i piwa żeby jej wiochmeni nie umarli i trochę lux towarów żeby wiochmeni mieli zabawę to chyba nie zbrodnia.
mikalll
Posts: 17
Joined: Fri Nov 01, 2013 3:14 pm

Re: Blokada Handlu

Post by mikalll »

Jedyna opcja, to kupic premke. Uważajcie na bana bo za wspólne IP mozecie dostać. Jest chyba opcja zgłoszenia kont grających na wspólnym IP aby bana nie dostać. Pytajcie suportu.
Post Reply

Return to “Forum Świata 1 (Ended)”