Polski Swiat.

Wszystkie dyskusje na temat aktywności w świecie 1 należy prowadzić w tym miejscu.
Sir Saqe
Posts: 1
Joined: Wed Dec 12, 2012 2:10 pm

Polski Swiat.

Post by Sir Saqe »

Witam wszystkich serdecznie jak juz wszyscy zauwazyli na naszym pierwszym Polskim swiecie mamy wielu obcokrajowcow. Mozna wiele poczytac odnosnie tego jak co niektorzy z nich pisali na forum np to ze za ich 'euro' kupia cala polske. Nie jest to mila wiadomosc jak tylko ich zuchwalstwo. Chcialbym osobiscie zaprosic wszystkich chetnych do wspolnej gry i zwyciestwa na swojej wlasnej mapie Polski. Kazdy kto jest chetny aby do nas wstapic - ZAPRASZAMY. Oczywiscie beda jakies wymagania gdyz nie bedzie miejsca dla kazdego. Jest tez mozliwosc polaczenia domow z graczami z polnocy jesli zajdzie taka mozliwosc (w przyszlosci). Chcialbym abysmy mogli wspolpracowac w miare swoich mozliwosci.

Pozdrawiam
Saqe
kill15
Posts: 19
Joined: Sun Feb 27, 2011 10:05 am

Re: Polski Swiat.

Post by kill15 »

Jest szansa że nie będzie wojny polsko polskiej :twisted:
User avatar
Darkjohny
Posts: 5
Joined: Fri Apr 20, 2012 3:09 pm

Re: Polski Swiat.

Post by Darkjohny »

kill15 wrote:<font><font>JEST Szansa ZE NIE bedzie Wojny polsko Polskiej: twisted:</font></font>
póki będą niemcy to szansa jest, ale póżniej napewno będzie wojowanie między sobą.
mati273
Posts: 6
Joined: Tue Oct 23, 2012 1:32 pm

Re: Polski Swiat.

Post by mati273 »

Coś mi wariuje czy co ?
Przystąpiłem do gry w pierwszym dniu polskiego świata co prawda o 22:30 więc już sporo graczy grało na tym świecie. Dziwne jest to że ja mam jeszcze wioskę chronioną 1 dzień i 2 godziny a niektórzy gracze już tej ochrony nie mają ? Serwer wystartował kilka godzin przed moim przyłączeniem więc jeszcze powinni mieć wioski chronione jakiś czas a tu od kilku godzin (tyle jestem zalogowany dzisiaj) niektórzy są bez ochrony ... Wystartowali wcześniej czy co ?
mati273
Posts: 6
Joined: Tue Oct 23, 2012 1:32 pm

Re: Polski Swiat.

Post by mati273 »

ja mam tę rangę i ochronę mam nadal
mati273
Posts: 6
Joined: Tue Oct 23, 2012 1:32 pm

Re: Polski Swiat.

Post by mati273 »

ok dzięki za odpowiedź

EDIT a jeszcze jedno pytanie...w jakim momencie gry pojawią się "dobra luksusowe" (czy tam bankietowe) no i zamki (szczura, węża itp) ?
Ederion
Posts: 13
Joined: Thu Mar 07, 2013 4:22 pm

Re: Polski Swiat.

Post by Ederion »

Lord Jovial, pytanie do Ciebie.

Dlaczego Polski świat, w porównaniu do innych jest taki ubogi ? I czy jest możliwe ze to się zmieni ?
Chodzi o wielkość mapy i tylko 1 państwo.
Ederion
Posts: 13
Joined: Thu Mar 07, 2013 4:22 pm

Re: Polski Swiat.

Post by Ederion »

Każda inna mapa świata, posiada więcej niż 1 kraj. U nas dodano tylko Polskę. Może to szczegół, ale nawet osiągnięcia - dominacji nad więcej niż 1 krajem nie da się teraz osiągnąć.
Ederion
Posts: 13
Joined: Thu Mar 07, 2013 4:22 pm

Re: Polski Swiat.

Post by Ederion »

Mmm a kraje skandynawskie ?
michal.wojtczak1
Posts: 13
Joined: Sat Mar 19, 2011 12:37 am

Re: Polski Swiat.

Post by michal.wojtczak1 »

Widać że nigdy nie można każdemu dogodzić...
Jak nie było polskiej mapy to marudzili żeby stworzyć, jak powstała to marudzą że za mała.
Ludzie cieszcie się, że wgl takowa istnieje!
Post Reply

Return to “Forum Świata 1 (Ended)”