It is currently Sun Dec 16, 2018 5:22 am

Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
 Polski Swiat. 
Author Message

Reply with quote
Post Polski Swiat.
Witam wszystkich serdecznie jak juz wszyscy zauwazyli na naszym pierwszym Polskim swiecie mamy wielu obcokrajowcow. Mozna wiele poczytac odnosnie tego jak co niektorzy z nich pisali na forum np to ze za ich 'euro' kupia cala polske. Nie jest to mila wiadomosc jak tylko ich zuchwalstwo. Chcialbym osobiscie zaprosic wszystkich chetnych do wspolnej gry i zwyciestwa na swojej wlasnej mapie Polski. Kazdy kto jest chetny aby do nas wstapic - ZAPRASZAMY. Oczywiscie beda jakies wymagania gdyz nie bedzie miejsca dla kazdego. Jest tez mozliwosc polaczenia domow z graczami z polnocy jesli zajdzie taka mozliwosc (w przyszlosci). Chcialbym abysmy mogli wspolpracowac w miare swoich mozliwosci.

Pozdrawiam
Saqe

Sun Apr 07, 2013 3:33 pm
Profile

Reply with quote
Post Re: Polski Swiat.
Jest szansa że nie będzie wojny polsko polskiej :twisted:

Sun Apr 07, 2013 5:10 pm
Profile

Reply with quote
kill15 wrote:
<font><font>JEST Szansa ZE NIE bedzie Wojny polsko Polskiej: twisted:</font></font>

póki będą niemcy to szansa jest, ale póżniej napewno będzie wojowanie między sobą.

Sun Apr 07, 2013 6:17 pm
Profile

Reply with quote
Coś mi wariuje czy co ?
Przystąpiłem do gry w pierwszym dniu polskiego świata co prawda o 22:30 więc już sporo graczy grało na tym świecie. Dziwne jest to że ja mam jeszcze wioskę chronioną 1 dzień i 2 godziny a niektórzy gracze już tej ochrony nie mają ? Serwer wystartował kilka godzin przed moim przyłączeniem więc jeszcze powinni mieć wioski chronione jakiś czas a tu od kilku godzin (tyle jestem zalogowany dzisiaj) niektórzy są bez ochrony ... Wystartowali wcześniej czy co ?

Mon Apr 08, 2013 5:57 pm
Profile

Reply with quote
Okres ochronny można zdjąć w każdej chwili, dodatkowo znika on, gdy gracz osiągnie rangę Plebejusz.

Mon Apr 08, 2013 5:59 pm
Profile

Reply with quote
ja mam tę rangę i ochronę mam nadal

Mon Apr 08, 2013 6:05 pm
Profile

Reply with quote
W każdym razie można okres ochronny zdjąć w każdej chwili klikając na innej wiosce/gminie i wybierając "zaatakuj". Co do powyższego postu, zasugerowałem się tym, co jeden użytkownik napisał w innym temacie. Osobiście już dawno nie zaczynałem od "zera" :).

Mon Apr 08, 2013 6:07 pm
Profile

Reply with quote
ok dzięki za odpowiedź

EDIT a jeszcze jedno pytanie...w jakim momencie gry pojawią się "dobra luksusowe" (czy tam bankietowe) no i zamki (szczura, węża itp) ?

Mon Apr 08, 2013 6:11 pm
Profile

Reply with quote
Zamki AI już się pojawiają, rozumiem, że jeśli chodzi Ci o dobra luksusowe to masz na myśli ich pojawianie się na mapie - również powinny się pojawiać. Oczywiście rzadziej, niż jedzenie, czy surowce typu kamień, drewno.

Mon Apr 08, 2013 10:15 pm
Profile

Reply with quote
Lord Jovial, pytanie do Ciebie.

Dlaczego Polski świat, w porównaniu do innych jest taki ubogi ? I czy jest możliwe ze to się zmieni ?
Chodzi o wielkość mapy i tylko 1 państwo.

Fri Apr 12, 2013 4:39 pm
Profile
Reply to topic   [ 29 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next