Świat Europa

Tutaj możesz się podzielić informacjami i opowieściami dotyczącymi gry.
User avatar
Cyga
Posts: 52
Joined: Sat Jan 26, 2013 10:42 pm
Location: Wroclaw, Poland

Świat Europa

Post by Cyga »

Jak wiadomo, świat Europa startuje 13 lutego, o godzinie 16:00. Taki świat dostarczy na pewno sporo rozrywki...

Czy jacyś Polacy już coś planują w związku z tym faktem?

Piszcie o tym tutaj. Zmontujmy dobrą ekipę i miejmy dobry start ;)
Odys21
Posts: 5
Joined: Tue Feb 04, 2014 5:24 am

Re: Świat Europa

Post by Odys21 »

Jak dotąd nie ujawniono nawet szczegółowej mapy wiec trudno cokolwiek planować. Ponadto nie wiemy jeszcze czy będzie obowiązywał system jeden kraj jeden dom.
Ale myśle ze można by wyselekcjonwać grupe która by w jakims stopniu opanowała male kraje typu Litwa czy Czechy w celu zdobycia wiekszej ilosci punktow chwały, jeśli oczywiscie wiekszość Polakow zjednoczy sie pod sztandarem jednego domu.
IAmBoskiM
Posts: 26
Joined: Wed Jan 29, 2014 7:17 pm

Re: Świat Europa

Post by IAmBoskiM »

No i tu z domami pojawia się problem. Nie sądzę, aby był 1 dom na 1 państwo, ponieważ jest tylko 20 domów, a krajów 32! Więc albo:
- będzie więcej domów,
- 1 dom na kilka państw bądź na 1.
I tu jest takie pytanie. Czy będzie zwiększona maksymalna ilość frakcji w domu? Bo skoro np. na świecie 1 we wszystkich domach jest tak powiedzmy 65%+ zapełnionego miejsca to jakby to wyglądało? 12 frakcji na kraj bądź kilka krajów?
Nie wiem jak to będzie, ale się zobaczy.
User avatar
Cyga
Posts: 52
Joined: Sat Jan 26, 2013 10:42 pm
Location: Wroclaw, Poland

Re: Świat Europa

Post by Cyga »

IAmBoskiM wrote:No i tu z domami pojawia się problem. Nie sądzę, aby był 1 dom na 1 państwo, ponieważ jest tylko 20 domów, a krajów 32! Więc albo:
- będzie więcej domów,
- 1 dom na kilka państw bądź na 1.
I tu jest takie pytanie. Czy będzie zwiększona maksymalna ilość frakcji w domu? Bo skoro np. na świecie 1 we wszystkich domach jest tak powiedzmy 65%+ zapełnionego miejsca to jakby to wyglądało? 12 frakcji na kraj bądź kilka krajów?
Nie wiem jak to będzie, ale się zobaczy.
Wydaje mi się, że więcej państw = więcej domów, frakcji itd. Inaczej tego nie widzę.
IAmBoskiM
Posts: 26
Joined: Wed Jan 29, 2014 7:17 pm

Re: Świat Europa

Post by IAmBoskiM »

Skoro już posiadamy nieco dokładniejszą mapę to 1 dom może rzeczywiście wystarczyć na 2 państwa. Np. na Belgię i Holandię to 99%.
User avatar
Cyga
Posts: 52
Joined: Sat Jan 26, 2013 10:42 pm
Location: Wroclaw, Poland

Re: Świat Europa

Post by Cyga »

Szkoda, że Firefly nie pisze przed otwarciem Europy takich rzeczy...
User avatar
RSK1990
Posts: 4
Joined: Sun May 08, 2011 3:27 pm
Location: Boleslawiec, Poland

Re: Świat Europa

Post by RSK1990 »

Hej:)
Mapke już można obejrzeć;)
Fajnie FF porobiła polskie województwa rozumiem, że nie mogli wsadzić wszystkich ale Polska bez Wielkopolski i Mazowsza:P
Ja startuję na Dolnyśląsk gdyż jestem z tamtych ziem.
User avatar
Cyga
Posts: 52
Joined: Sat Jan 26, 2013 10:42 pm
Location: Wroclaw, Poland

Re: Świat Europa

Post by Cyga »

Najważniejsze, że jest Podkarpacie i Dolny Śląsk.

Nie wiem jeszcze co wybiorę, bo oba rejony są mi bliskie... ale może się spotkamy, RSK1990 :)
IAmBoskiM
Posts: 26
Joined: Wed Jan 29, 2014 7:17 pm

Re: Świat Europa

Post by IAmBoskiM »

Niektórych może obrazić np. brak województwa danej osoby, ale jeżeli lubi grać w tą grę i chce grać na europejskim serwerze to nie będzie na to patrzył.
User avatar
Hawk264
Posts: 11
Joined: Wed Jan 05, 2011 9:13 pm

Re: Świat Europa

Post by Hawk264 »

Pisał już ktoś w tamtym temacie o zmianę w Polsce nazw?
Locked

Return to “Wiadomości dla graczy”