Page 1 of 1

Pytanie i zdobywanie wiosek...

Posted: Mon Sep 08, 2014 8:57 am
by patol0
Może m ktos wytłumaczyć jak jestz przejmowaniem wiosek od 10 w zwyż mianowicie codzi mi o utrate honoru i złota. Jajk chce zdobyć 11 wioske to nawet przy zdobycuiu listka mam bardzo dużą utrate honoru i sporo złota co normalnie zawsze przy listku była tylko zapłata. a jak chce przejąc wioske innego gracza to równiez utrata honoru i koszt przejęcia nawet jak chce przejąć kogos z wysyką rangą... ;/ a więc jak to działa....?

Re: Pytanie i zdobywanie wiosek...

Posted: Wed Oct 22, 2014 8:07 pm
by Brosmek
to zależy od tego jaki ty masz poziom wioski jeżeli macie na równi poziomy uszczerbek honuru bedzie mniejszy,zaś jak chcesz podbic kolesia z najnizszym poziomem wioski uszczerbek jest za wysoki i gracze raczej ich nie atakują chyba ze chcą przenieść sie w inne regiony mapy aby miec wiekszy wglad i np zdawac raport kolegą.Ja tak to widze :| 8-)

Re: Pytanie i zdobywanie wiosek...

Posted: Sun Dec 14, 2014 12:00 am
by Mc.Arti
Mam problem.

Otóz badania Przywództwo na ilość wiosek mam zrobione na 13 wiosek

Gdy chce za atakować i przejąć wioskę gracza pojawia mi się komunikat o utracie honoru i kostach przejęcia owej wioski a wygląda to tak :

http://screenshu.com/static/uploads/tem ... 9x19f5.jpg

Taki komunikat pojawia się na każdej wiosce i nie zależnie czy ona jest duża czy równa mojej wiosce skąd mają iść kapitanowie zawsze jest ten sam koszt wioski.

Moim zdaniem nie powinno być tego kosztu ponieważ nie nadaję nowa wioskę tylko chce przejąć istniejącą wioskę od gracza z wrogiej frakcji.

Proszę support o wyjasnienie tego problemu

Pozdrawiam Mc.Arti

Re: Pytanie i zdobywanie wiosek...

Posted: Fri Jan 02, 2015 1:24 pm
by mikalll
Po prostu nie masz wystarczającej ilości honoru aby przejąć wioskę.