Nierównomierność produkcji

Jeśli w grę Stronghold Kingdoms grasz od niedawna lub masz jakieś pytanie dotyczące rozgrywki, zajrzyj tutaj, aby uzyskać przydatne porady.
Locked
Belineus
Posts: 1
Joined: Sat Jun 28, 2014 9:54 pm

Nierównomierność produkcji

Post by Belineus »

Witam zastanwawia mnei temat nierównomierności produkcji w grze. Otóż sprawa wygląda następująco. Wraz ze znajomym mamy ten samo poziom, a nasze wioski ulokowane są na terenach nizinnych, a na przybliżeniu mapy polski grunt jest niemal identyczny. Niestety jego produkcja dobowa jest dużo większa niż moja mimo rozdania talentów w ten sam sposób i identycznej odległości spichlerza/składu od miejsca produkcji. Przykłady:
1. Identyczna odległość 1 tokarza od składu - produkcja moja 4 piki na / dobę u kolegi 8 / dobę
2. kamieniarstwo: idenyczna odległość od składu jednego objętego testem kamieniarza: u mnie wydobycie kamienia zwiększone o 150% u kolegi o 60%. Wydobycie w mojej 1.3k / dobę u kolegi 1.1 k / dobę.
Podobnie jest z pozostałymi branżami, jedynie wydobycie stali jest u mnie większe. Możliwe że się myle (nie gram w tą grę długo), lecz mimo przejrzenia dziesiątek stron i postów nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Może ktoś bardziej doświadczony wyjaśni mi tę sprawę.
Pozdrawiam
PaniTejZiemi
Posts: 3
Joined: Wed Jul 02, 2014 7:14 am

Re: Nierównomierność produkcji

Post by PaniTejZiemi »

Witam
Zakładam, że gracie w różnych gminach. Opisana przez Ciebie nierówność może być spowodowana, różnym stopniem rozwoju poszczególnych gildii w stolicach waszych gmin.
Locked

Return to “Pomoc dotycząca gry”