podatek w gminie.

Jeśli w grę Stronghold Kingdoms grasz od niedawna lub masz jakieś pytanie dotyczące rozgrywki, zajrzyj tutaj, aby uzyskać przydatne porady.
Locked
_VIQ_
Posts: 46
Joined: Tue May 07, 2013 7:47 pm

podatek w gminie.

Post by _VIQ_ »

czy zmniejszenie podatku w gminie ma jakiś sens ? czy to tylko taki bajer który nic nie wnosi.
_VIQ_
Posts: 46
Joined: Tue May 07, 2013 7:47 pm

Re: podatek w gminie.

Post by _VIQ_ »

tyle to każdy wie, ale co to wnosi do rozgrywki ? nie widzę żebym zarabiał więcej po obniżce podatku na zero dochody w złocie cały czas są takie same jak na 9.
_VIQ_
Posts: 46
Joined: Tue May 07, 2013 7:47 pm

Re: podatek w gminie.

Post by _VIQ_ »

absolutnie, kompletnie beznadziejny jest ten system podatków. żeby chociaż flagi szybciej przychodziły przy zerowym podatku a to co jest teraz to jest :!: wielka kicha. :!:
piter89
Posts: 1
Joined: Thu Feb 13, 2014 5:54 pm

Re: podatek w gminie.

Post by piter89 »

Wiem o co może tu chodzić. Jeśli sie mylę, to po prostu przedstawie moje zażalenie, które bardzo przypomina ten problem i mam nadzieję, że ktoś to czyta i mi jakoś pomoże. Jestem wójtem w gminie gdzie jest tylko jedna wioska (moja), mam rangę plebejusz i po ustawieniu podatku w gmnie na maxa (X9) gmina dostawała 90 złota dziennie. Szło wolno ale szło... Do momentu kiedy jakiś gracz nie został szeryfem w naszym hrabstwie :/... Nałożył podatek na wszystkie gminy też na maxa czyli wyszło... 450 dziennie... Jak mam mu spłacać ten podatek, skoro dochód mojej gminy jest 5 razy mniejszy?? totalnie zahamowało to rozwój mojej gminy... bez ustannie w gminnej kasie widnieje ZERO. Jestem wręcz oburzony! Czy to tak ma wyglądać?? takie było zamierzenie twórców gry??
Locked

Return to “Pomoc dotycząca gry”