Szósta Epoka oraz Ostatnia Epoka!

Tutaj publikowane będą ważne komunikaty i uwagi dotyczące poprawek.
Locked
DJMazi
Posts: 6
Joined: Thu Sep 05, 2013 5:12 pm

Re: Szósta Epoka oraz Ostatnia Epoka!

Post by DJMazi »

Witam
Jeśli chodzi o nagrody gracze zostali wprowadzeni w błąd bądź zostały one nie prawidłowo naliczone.

Mianowicie :

Gracze z Polski z Domu H7 według tej informacji powinni dostać następujące nagrody :

http://news.strongholdkingdoms.com/clientnews.php#

A otrzymali nagrody z Pakietu brązowego.

2.000 punktów kart
2 pakiety badań
3 nadzwyczajne losowe pakiety kart
5 super losowych pakietów kart
10 losowych pakietów kart
3 30-dniowe żetony Premium

Czyli mniej.

Mam nadzieje ze nasz administrator wyjaśni tą sprawę i zadziała na rzecz graczy z Polskiego domu którzy jak by nie patrzeć czują się poszkodowani , piszę tu w imieniu całego domu.
Chciał bym też dodać ze są gracze co nie otrzymali nagród ( a powinni ) i nie znają powodu, powinni się oni tutaj wpisać.

Czekamy na odpowiedz.
rzepa2
Posts: 3
Joined: Wed Nov 04, 2015 6:30 pm

Re: Szósta Epoka oraz Ostatnia Epoka!

Post by rzepa2 »

Na Wiki oficjalnie jest wpisane że na koniec ostatniej epoki (Word 4) Gracze o randze Księcia posiadający minimum jedną wioskę otrzymują nagrody
Ja w chwili zakończenia epoki posiadałem rangę Księcia i pięć wiosek i co śmieszne posiadam tam mnóstwo honoru do podniesienia rangi. Z tego co się dowiedziałem zostaliśmy wprowadzenie w błąd i można powiedzieć oszukani przez Wiki bo prawdo podobnie żeby uzyskać nagrody trzeba by mieć rangę Królewicza i żebym to wiedział to oczywiście bym go wbił bez problemu. Ciekawy jestem czyja to wina i czy sprawa zostanie jakoś wyjaśniona. Takich graczy jak ja jest sporo i mam nadzieje że wypowiedzą się w tym wątku.
Nagrody Królewskie
Koniec Ostatniej Epoki oznacza rozdanie nagród dla członków Domów według następujących kryteriów:
• Złoty: Członkowie Domu, który będzie miał na koniec najwięcej gwiazdek, otrzymają Złoty pakiet nagród.
• Srebrny: Członkowie drugiego, trzeciego, czwartego oraz piątego Domu, otrzymają Srebrny pakiet nagród.
• Brązowy: Gracze posiadający przynajmniej rangę Księcia, którzy nie otrzymają pakietu Złotego lub Srebrnego, otrzymają Brązowy pakiet nagród (należy posiadać minimum jedną wioskę w momencie zakończenia
http://strongholdkingdoms-pl.gamepedia. ... tnia_Epoka
mikalll
Posts: 17
Joined: Fri Nov 01, 2013 3:14 pm

Re: Szósta Epoka oraz Ostatnia Epoka!

Post by mikalll »

Przypominam, ze istnieje też opcja kupna koron.
nazared
Posts: 3
Joined: Fri Sep 08, 2023 2:13 pm

Re: Szósta Epoka oraz Ostatnia Epoka!

Post by nazared »

To złodziej, prosze mu nie wysyłać zadnych nagrod. Nic nie wygral
Locked

Return to “Wiadomości i aktualizacje klienta”