It is currently Wed Sep 18, 2019 9:03 amReply to topic  [ 1 post ] 
 Zimowa aktualizacja 
Author Message

Joined: Thu Dec 13, 2012 3:06 pm
Posts: 487
Reply with quote
Post Zimowa aktualizacja
Firefly Studios wrote:
Opublikowano: 1 grudnia 2014
Wersja: 2.0.24.1
Rozmiar: MB


Zawartość aktualizacji


W tym roku święta nadchodzą trochę szybciej dla naszych graczy dzięki prezentom, które znajdziecie na mapie do zebrania przez zwiadowców, śnieg oraz nowy kalendarz adwentowy, który rozdaje więcej nagród, niż kiedykolwiek!

Kalendarz adwentowy

Image

Żegnamy się z rokiem 2014 w wielkim stylu dzięki nowemu kalendarzowi adwentowemu. Aby Wam podziękować za lata wspierania nas i naszej gry postanowiliśmy udostępnić wszystkie pakiety kart, żetony Premium oraz limitowaną edycję tarcz jako nagrody w kalendarzu adwentowym. Nagrody możecie zdobyć od dzisiaj do 25 grudnia, kiedy każdy gracz, który zaloguje się do gry otrzyma prezent! Aby wziąć udział musicie wykonać następujące kroki:

1. Logujcie się codziennie do gry Stronghold Kingdoms.
2. Kliknijcie na jednym z dziewięciu pudełek.
3. Kliknijcie na kolejnym, jeśli nie wygraliście za pierwszym razem.
4. Wróćcie kolejnego dnia, aby znów mieć szansę na wygraną!
5. Cieszcie się ze swoich losowych nagród oraz z gwarantowanych tarcz z limitowanej edycji, które zdobędziecie logując się do gry przez pięć dni (jedna dystynkcja za każde pięć dni).

Nowe zasoby Image

Zima nadeszła już w Stronghold Kingdoms w postaci prezentów, które możecie znaleźć na mapie i zebrać przy pomocy zwiadowców. Znaleźć w nich można obroty kołem nagród. Po zalogowaniu do gry zobaczycie również śnieg, który spadł (i ciągle spada) na Waszą krainę. Pierwszy gracz, który dotrze do prezentu na mapie ma szansę dostać obrót kołem nagród oraz normalne zasoby, więc przypatrujcie się uważnie!

ImageZnaczki oraz specjalne dystynkcje Image

Dodatkowo logując się do gry możecie wygrać specjalne dystynkcje dostępne jedynie podczas tego miesiąca. Za każdym razem, gdy zalogujecie się do gry oraz otworzycie pudełka w kalendarzu adwentowym, otrzymacie jeden znaczek. Po zebraniu pięciu znaczków dostaniecie w nagrodę specjalną dystynkcję do użycia podczas tworzenia herbu, na której znaleźć można m.in. uzbrojonego chłopa, czy rolnika. Logujcie się codziennie, aby uzbierać jak najwięcej znaczków, które z czasem zamienicie na nowe dystynkcje!

Wszystkie powyższe nagrody będą dostępne do 26 grudnia 2014 roku. Pamiętajcie, że każdy gracz, który zaloguje się do gry 25 grudnia ma zagwarantowaną nagrodę! Śnieg nie wpływa na grę i może zostać wyłączony w opcjach gry.

[center]Image Wesołych Świąt!


Tue Dec 02, 2014 7:14 pm
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 1 post ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.